lekarz Bogusław Sadlik

Traumatolog, Ortopeda

Właśnie jestem po zabiegu w klinice Św. Łukasza w Bielsku-Białej. Zabieg wykonany przez dr B. Sadlika, którego celem było przywrócenie całkowitej sprawności mojemu kolanu, a nie tylko wykonanie przedmiotu skierowania lekarskiego. Jako jedyny lekarz spośród tych, u których byłem kategorycznie stwierdził, że będzie ratować łąkotki. W wyniku czego wydłużył zabieg poświęcając więcej czasu i pracy na to aby w przyszłości kolano nie tylko właściwie pracowało, ale również nie ulegało powolnej degradacji. Człowiek z misją.

Miałam bardzo poważną kontuzję kolana, zwichnięcie rzepki, gdyby nie dr Sadlik to nie wiem jakby to się to skończyło, kontuzja byla spowodowana wadą kolana, miałam zabieg - plastyka rzepki i artroskopia, wszystko ok, śruby powkręcali, a na nastepny rok już bez kontuzji na szczęście poszlo pod nóz drugie kolano, śruby powykręcane i jest ok. Naprawde miła i fachowa obsługa, widać, że pan doktor zna się na rzeczy i wykonuje swoj zawod z pasją. Polecam, bo to naprawdę super specjalista

Polecam. Rzetelny i konkretny lekarz, traktuje swój zawód poważnie. Fachowiec.

Polecam. Rzetelny i konkretny lekarz, traktuje swój zawód poważnie. Fachowiec.

Lekarz na pewno kompetentny i godny polecenia. Mozna mieć mieszane odczucia zwiazane z przyjmowaniem pacjentów na 2 gabinety,ale widocznie taka polityka placówki, co do tej ostatniej to moga zaskakiwac dodatkowe koszty badań diagnostycznych.

Wiec tak prawe kolano nagle spuchło aż po łydkę z niewiadomych przyczyn wyskoczyła gorączka. Czyli wiadomo stan zapalny. Wiec RTG na którym za bardzo nic widać wiec Rezonans Magnetyczny. Wykryto pod kolonem torbiel wielokomorową. Pan doktor nie przepisał żadnego antybiotyku na stan zapalny kompletnie nie wie co to za torbiele a stwierdził ze jak samo nie zejdzie to będziem ciąć (chyba Lubi) a wiadomo zabieg kosztuje nie mało (nakręcanie skarbonki). Powiedział że mam się jeszcze udać do reumatologa (najlepiej do pani piętro wyżej bo Najlepsza) :) Poczytałem trochę o torbielach podkolanowych BAKERA i wycinanie chirurgiczne to ostateczność. Tak wiec już drugi tydzień noga spuchnięta i muszę z badaniami iść gdzie indziej bo nie widzę sensu wracać do pana doktora i wywalać pieniądze w błoto

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
None
Zdrowie i Rehabilitacja s. c.
ul. Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska