lekarz Bogusław Sadlik

Traumatolog, Ortopeda

Na pierwszej wizycie po krótkim przebadaniu najpierw miałam zrobić rentgen, a potem rezonans. Na następnej wizycie dostałam za zastrzyk w kolano chyba steryd. A potem powiedział tak jak Przestanie boleć to proszę nie przychodzić a jak będzie boleć to też proszę nie przychodzić chyba że pani chce. Bolało, poszłam. Powiedział a co ja mogę pani zrobić staw kolanowych jest do wymiany pochodzi pani jeszcze z pięć lat i to wszystko. Pewnie ma racje ale oczekiwałam wsparcia , ewentualnie jakichś zabiegów a tu nic

Właśnie jestem po zabiegu w klinice Św. Łukasza w Bielsku-Białej. Zabieg wykonany przez dr B. Sadlika, którego celem było przywrócenie całkowitej sprawności mojemu kolanu, a nie tylko wykonanie przedmiotu skierowania lekarskiego. Jako jedyny lekarz spośród tych, u których byłem kategorycznie stwierdził, że będzie ratować łąkotki. W wyniku czego wydłużył zabieg poświęcając więcej czasu i pracy na to aby w przyszłości kolano nie tylko właściwie pracowało, ale również nie ulegało powolnej degradacji. Człowiek z misją.

Miałam bardzo poważną kontuzję kolana, zwichnięcie rzepki, gdyby nie dr Sadlik to nie wiem jakby to się to skończyło, kontuzja byla spowodowana wadą kolana, miałam zabieg - plastyka rzepki i artroskopia, wszystko ok, śruby powkręcali, a na nastepny rok już bez kontuzji na szczęście poszlo pod nóz drugie kolano, śruby powykręcane i jest ok. Naprawde miła i fachowa obsługa, widać, że pan doktor zna się na rzeczy i wykonuje swoj zawod z pasją. Polecam, bo to naprawdę super specjalista

Polecam. Rzetelny i konkretny lekarz, traktuje swój zawód poważnie. Fachowiec.

Polecam. Rzetelny i konkretny lekarz, traktuje swój zawód poważnie. Fachowiec.

Lekarz na pewno kompetentny i godny polecenia. Mozna mieć mieszane odczucia zwiazane z przyjmowaniem pacjentów na 2 gabinety,ale widocznie taka polityka placówki, co do tej ostatniej to moga zaskakiwac dodatkowe koszty badań diagnostycznych.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ