lekarz Bogusława Baran

3,4
3,4
3,7
3,3

Profesjonalne podejście, uprzejmość, komunikatywność, to cechy pani doktor. Jako pacjentka czułam indywidualne podejście do mnie. Tacy ludzie przywracają wiarę w lekarzy. Polecam.

Lekarz nie jest godny polecenia w zupełności. Nie uprzejma, opryskliwa, poniżająca pacjenta, nie powinno Pani doktor interesować czy kogoś stać na wizytę prywatną czy nie skoro pacjent przyszedł na wizytę z NFZ. Bardzo mało poświęca czasu pacjentom z NFZ (może prywatnie traktuje pacjentów w jakiś specjalny sposób). Nie potrafi wytłumaczyć dokładnie na czym polega chorobą, skąd się wzięła, jak postępować w danym przypadku. Bada pacjentów powierzchownie na pierwszej wizycie - osłucha, dotyka szyi, sprawdza naskórek i przepisuje leki! A gdzie badanie usg tarczycy? Może nie trzeba od razu na podstawie wyników przepisywać leków! Na badanie usg owszem skierowanie otrzymałam ale za 3 tygodnie a do tej pory mam się truć nie mając żadnej gwarancji że dostałam dobra dawkę leku! BRAK KOMPETENCJI I SZACUNKU DO PACJENTA! Z NFZ RÓWNIEŻ PANI NIE PRACUJE ZA DARMO WIĘC NIE POWINNO SIĘ TRAKTOWAĆ W SPOSÓB OLEWAJĄCY PACJENTÓW!!!

Ogólne wrażenie o Pani Doktor średnie. Co prawda jest miła, ale po wynikach stwierdziła, że nie wie czemu są takie słabe choć nie powinny.. Przepisała mi leki, ale nie wie czy pomogą. I ulubione pytanie "czy jest Pani w ciąży?" w czasie jednej wizyty musiałam 3 razy zaprzeczać jakby nie zrozumiała mojej odpowiedzi albo zapomniała, że już o to pytała..

Ignorantka bez kompetencji, ludzi na NFZ traktuje jak bydło, potrafiła stwierdzić : "przypiszę lek lecz szczerze nie wiem czy zadziała" wróżbitka

dlugo sie u niej czeka,ale jest lekarzem oddanym

dlugo sie u niej czeka,ale jest lekarzem oddanym

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kędzierzyn-Koźle"?

Klinika Nova 3
Koźle, ul. Łukasiewicza 23