lekarz Bogusława Cimoszko

Pulmonolog, Pediatra

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

Wspaniała Pani doktor, mająca dużą wiedzę medyczną. Polecam serdecznie.

Wspaniała Pani doktor, mająca dużą wiedzę medyczną. Polecam serdecznie.

bardzo dobra lekarka, godna polecenia w czasie wizyty może nie była zbyt wylewna ale odniosłam wrażenie że chce i z pełnym profesjonalizmem wyleczy moje dziecko

Wreszcie trafna diagnoza. Lekarz godny polecenia, nic dodać nic ująć.

Wreszcie trafna diagnoza. Lekarz godny polecenia, nic dodać nic ująć.

Pani doktor jest niezwykle rzeczowa i kompetentna. Mój syn uwielbia przychodzić do tego lekarza a ja czuję się bezpiecznie. mama Janka

mama Janka

ma super podejście do dzieci,nie ma lepszego lekarza niż ona -trafnie diagnozuje chorobę.

Dobry kontakt z dziećmi, pani doktor wyjaśnia na bieżąco wszystkie wątpliwości, w czasie jednej wizyty mogliśmy przejść badanie lekarskie i testy alergologiczne, dawkowanie leków zostało dokładnie rozpisane i wyjaśniona została celowość podawania, wyjaśniony został sposób dalszego leczenia. Szybko, sprawnie i spokojnie. Co do sposobu dalszego leczenia pozwoliła współdecydować rodzicom ( utrudniony dojazd 100 km )