Periodontologią i implantologią zajmuję się od kilkunastu lat, osiągając nie tylko specjalizację w tym zakresie, ale przede wszystkim realne sukcesy przekładające się w konsekwencji na piękne i zdrowe uśmiechy Pacjentów. Prowadzę Centrum CZAR-DENT, które należy do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych i najlepszych w kraju. Poziom, jaki udało mi się osiągnąć w gabinecie, zawdzięczam także zespołowi, który dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i determinacji, wspiera mnie, moje i swoje marzenia, dzięki czemu wspólnie realizujemy marzenia naszych Pacjentów.

Zadowolona jestem bardzo. W skali od jednego do pięciu na 7pkt. Zabieg chirurgiczny usunięcia korzeni i wstawienia implantów miałam w narkozie. Obudziłam się już po bez większych powikłań, ale z delikatnymi zawrotami głowy. Lekarze bardzo kompetentni (doktor Bogusława i doktor anestezjolog). Bez zbędnego stresu. gabinet jest naprawdę godny polecenia.

chcialabym goraco polecic wszystkim pania doktor Boguslawe Czarnowska. Leczenie moze i nie jest przyjemne, ale efektywne, a rezultat efektowny!

a wiecie, że studenci stomatologii też mają problemy z zębami. Jestem tego najlepszym przykładem. Tylko, że sam ze swoim problemem nie umiałem sobie poradzić. Trochę wstyd, dlatego, dla swojego własnego dobra się nie podpiszę. Ale do rzeczy. Trafiłem do dr Czarnowskiej z polecenia. I jestem zachwycony poziomem, jaki prezentuje dr Czarnowska i cały gabinet. Co więcej, jestem zażenowany, że na studiach uczą nas czegoś, co w nowoczesnej stomatologii już dawno wyszło z użycia lub jest po prostu mało efektywne. Dr Czarnowska okazała się lekarzem z powołania. Jej wiedza na pewno ...

Dr Czarnowska okazała się lekarzem z powołania. Jej wiedza na pewno (jestem całkowicie o tym przekonany), przerasta wiedzę wielu wykładowców, a to jak pracuje - ARCYMISTRZOSTWO!
Szacunek
STUDENT

Jeżeli jest takim człowiekiem na codzień, jaka jest w pracy, to już powinna mieć miejsce wśród świętych. Skrupulatna, bardzo, ale to bardzo dokładna. Chyba trochę pedantka, ale cieszę się z tego z czysto pacjentowego punktu widzenia. Tłumaczy wszystko jak laikowi. Pokazuje jakieś fimiki animowane, które jakoś dają wyobrażenie co mi dolega i jak mniej więcej będzie wyglądało leczenie. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest to najlepszy dentysta, na jakiego do tej pory trafiłam.

Napiszę tylko tyle, że gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Czarnowska, pewnie na stałe wróciłbym do kraju, a nie przylatywał tylko na wizyty do czar-dent. Jej wiedza z zakresu paradontozy jest przeogromna. W USA tylko rozkładają łapy i kiwają głową...tutaj dr Czarnowska po prostu mnie leczy! I tyle!

Szukacie taniego dentysty, który nie bardzo wie co robi? Jeżeli tak - to czar-dent nie jest dla was. Tutaj jest drogo, ale wg mnie bardzo dobrze. Jeszcze przynajmniej, a leczę się od pół roku, nie musieli niczego poprawiać. Teoretycznie bezboleśnie, czasami jednak potrafi tak zakłuć, że aż pisnę, ale to sporadyczne wypadki. Fajne jest to, że wiem jaki mam dokładnie problem, co będzie robione i ile zapłacę. I chociaż to nie są małe sumy, moim zdaniem warto, bo nie marnuję swojego czasu ani w poczekalni ani podczas poprawek. Nie polecam tylko umawiania wizyt przez formularz u nich na stronie, bo czasami on nie działa, ale telefonicznie - pierwsza klasa!!!
P.S. uwaga, tylko się nie przestraszcie faceta, który na pierwszej wizycie będzie do was strzelał aparatem foto. Trochę straszny ten obiektyw i lampy, ale nic nie boli.

Polecam bezwarunkowo! Jeżeli zależy Wam, drodzy Państwo, nad opieką wychodzącą znacznie ponad standardy leczenia, jeżeli cenicie kompleksowość informacji i formę jej podania, jeżeli uważacie, że doświadczenie jest ważne - a wiedza ogromna - moim zdaniem dr Bogusława Czarnowska właśnie tymi cechami się charakteryzuje. Jestem w trakcie leczenia paradontozy i po raz pierwszy od bardzo dawna, dzięki dr Bogusławie Czarnowskiej, widzę postępy!!! Moim zdaniem jest najlepszym periodontologiem w tej części Polski (piszę ze "ściany wschodniej").

Ułamałam jakiś czas temu ząb...jedynkę (bardzo ostry ból). Nie wiedziałam co robić. Najpierw zadzwoniłam do rodziców, by doradzili jakiegoś stomatologa...polecili mi Panią, która już chyba od 20 lat powinna być na emeryturze. Z opresji wybawił mnie brat cioteczny, który niemal siłą wepchnąłm mnie do wnętrza czar-dentu. Przyjęli mnie nielal od razu i pomogli. Cierpliwie mnie wysłuchali, porządnie znieczulili i naprawili to, co wyrządziło ciasteczko z orzechami. Od tamtej pory jestem pacjentką centrum i dr Boguslawy Czarnowskiej. Pod moim naciskiem, dentystę zmienili również moi rodzice i również sobie i innym chwalą . Czar-Dent jest rewolucyjny i rewelacyjny. Nie sądziłam, że w Białymstoku możemy i mamy stomatologię na tak wysokim poziomie!

dr Czarnowska to chyba najlepszy stomatolog, z jakim miałam przyjemność (lub raczej obowiązek) się spotykać. Na początku bardzo bałam się pierwszej wizyty, ponieważ mam bardzo brzydkie dziąsła. Do dr Czarnowskiej skierował mnie mój stały stomatolog, twierdząc, iż jeżeli chodzi o choroby dziąseł, trudno znaleźć lepszego speca w całym województwie. Jestem osobą w miarę młodą (mam skończone 32 lata), ale to, co dzieje się z moimi dziąsłami przeraziło dr Adama (dotychczasowego dentystę). Na pierwszej wizycie w Czar-Dent szybko mój strach minął. Na konsultacji, któa trwała grubo ponad godzinę dowiedziałam się wszystkiego, ...

Jestem osobą w miarę młodą (mam skończone 32 lata), ale to, co dzieje się z moimi dziąsłami przeraziło dr Adama (dotychczasowego dentystę). Na pierwszej wizycie w Czar-Dent szybko mój strach minął. Na konsultacji, któa trwała grubo ponad godzinę dowiedziałam się wszystkiego, co powinnam wiedzieć. Został także wykonany test chyba "pet" na obecność groźnych bakterii (na kolejnej wizycie dowiem się, jak wypadłam). Życzliwa, przyjemna atmosfera podczas konsultacji, bardzo konkretna doktor, widać i słychać, że wie bardzo dużo. Zbudowałyśmy z Panią doktor (a właściwie ja tylko przytakiwałam) kompleksowy plan leczenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem i radzę wszystkim wizytę w gabinecie Czar-Dent.

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.