lekarz Bogusława Skaba-Weselak

2,7

Lekarz dramat. Monolog zagłuszający próbę określenia dolegliwości. Tłumaczy się długim starzem pracy i chyba tylko tyle ma do zaoferowania. Po prośbie na skierowanie badań mówi, ze jestem młoda a co za tym idzie napewno zdrowa, wiec nie czuje potrzeby i zobowiązania na skierowanie! Porażka! Nie słucha co się do niej mówi i i diagnozę ma już przygotowana chyba przed wejściem pacjenta.

Niedelikatna, bardzo nieprzyjemnie się czułam podczas wizyty.Odnosiła się do mnie w sposób bardzo nieodpowiedni,wręcz podnosiła głos na pacjenta.

Ja mam bardzo dobrą opinię o Pani Dr. Poprowadziła moją ciążę tak jak powinien to robić każdy dr który poświęcił się medycynie. Moją ciąża była zagrożona od samego początku to była walka o nowe życie i tak do samego końca do cesarskiego cięcia. To dzięki Pani Dr mam teraz zdrową siedmiomiesięczną córkę ,która jest moim największym skarbem na ziemi. Dziękuję Pani Dr za profesjonalna opiekę nade mną i moją córką i życzę dużo zdrowia na dalsze lata pracy nad mamami i tymi aniołkami. Wdzięczna za wszystko dr

Poszłam na wizytę do Pani doktor, kiedy akurat mój ginekolog był na urlopie, była to pierwsza w moim życiu wizyta na NFZ u ginekologa i chyba ostatnia. Pani doktor jest niemiła, nie pozwala dojść pacjentowi do głosu, nie wykonała USG, mimo boleści i wzdęcia podbrzusza, bo "nie opłaca się jej włączać na ostatnią pacjentkę" (sic!), podstawowe badanie ginekologiczne wykonała tak EKSTREMALNIE niedelikatnie, że wywołała u mnie krwawienie, nie znała w ogóle środka antykoncepcyjnego, który przyjmuję na PCO, a środek ten istnieje na rynku od 2010 roku, przypomnę, że mamy rok 2017... podsumowując: kompletnie niekompetentna, żle mnie zdiagnozowała, jak się okazało, ponadto obsługuje, to dobre słowo, OBSŁUGUJE jakby była kasjerką i pracowała z towarem, a nie ludźmi, ma przestarzałą wiedzę i nie potrafi nawiązać jakiegokolwiek kontaktu z pacjentem, którego traktuje jak petenta, a nie pacjenta. Kategorycznie odradzam!

Pani Skaba to w ogóle mój pierwszy ginekolog. Prowadziła dwie ciąże mojej mamy, w tym jedną z komplikacjami. Jestem na tym świecie, co oznacza, że pani doktor prawidłowo czuwała nad wszystkim. Sama byłam u niej kilka razy. Zleciła badania hormonalne i uspokoiła mnie. Jeżeli chodzi o antykoncepcję, to bardzo polecam, ponieważ pani doktor jest rzeczowa, szybka i dla mnie akurat w tej kwestii jest to wymarzone lekarskie podejście. Wizyta przebiega bezstresowo.

Ja poszłam do niej z powodu braku miesiączki na NFZ to brała ode mnie po 20 zł za usg żeby zrobic na oddziale,stwierdziła jak u wiekszości swych pacjentek policystyczne jajniki-których jak sie później okazało nie miałam-leczyła luteiną,rigewidonem,cilestem a nakoniec rakotwórczą DIANE35,która została wycofana juz w wielu krajach a efekt żaden po za faktem,że w 6 miesięcy przytyłam 18 kg po Dianie35.Poszłam do p.dr Ewy Rytwińskiej i po badaniu krwi-jakiego nie zrobiła dr.Skaba wyszło że mam brak progesteronu i wystarczyło go podnieść.Ja chudnę,okres jest a teraz pora na dzidziusia:-)w czym pomaga dr.Rytwińska:-)

jestem pacjentką Pani Doktor od 22 lat,leczyłam się u niej zarówno w poradni , jak i prywatnie.Przyjęła moje dwa porody przez cc oczywiście były podyktowane względami medycznymi. Od samego początku zawsze była i jest konkretna,dokładna,nigdy nie dała mi powodów do niezadowolenia z powodu metod i przebiegu leczenia, jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie jako lekarz i jako człowiek.Uważam ,że dziś jest coraz mniej lekarzy, którzy traktują pacjenta jako pacjenta ,a nie zło konieczne w publicznej służbie zdrowia.Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i dlatego nie zamienię jej ...

Od samego początku zawsze była i jest konkretna,dokładna,nigdy nie dała mi powodów do niezadowolenia z powodu metod i przebiegu leczenia, jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie jako lekarz i jako człowiek.Uważam ,że dziś jest coraz mniej lekarzy, którzy traktują pacjenta jako pacjenta ,a nie zło konieczne w publicznej służbie zdrowia.Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i dlatego nie zamienię jej na nikogo innego dopóki nie zmieni tego sytuacja niezależna tak ode mnie jak i od losu. Wierna pacjentka.

dokładnie Pani doktor stawia bardzo nietrafne diagnozy, przynajmniej tak było w moim przypadku, nie umie ilości ocenić wód płodowych itp. miałam również krwawienie i ona to zlała, przez co wylądowałam na patologii..

Witam do Pani doktor chodziłam do przychodni wydawała się miła i tak też początek wizyty minął ale potem badanie to koszmar badanie okazało się bolesne zostałam poinformowana że mam zapalenie dostałam na tydzień globułki i tyle ale pani doktór nie dodała że w trakcie badania zaczęłam krwawić bo jest to tak mocne zapalenie. Ze strachem i duszą na ramieniu poszłam do innego lekarza który okazał się delikatny i bardziej fachowy. Wizyty u pani doktór są taśmowo robione i co dla mnie jest bardzo rażące pani doktór nie wykonuje badania piersi a przecież to jest tak ważne aby chociaż raz w roku lekarz nam je zbadał. Nie polecam

Pani doktor błędnie stwierdziła u mnie pco którego nie miałam a oczywiście jedyny sposób leczenia jaki zaproponowała to tabletki antykoncepcyjne a gdy odmówiłam stwierdziła że tej choroby się nie leczy inaczej i tak mnie zostawiła z problemem. Wielokrotnie prosiłam o wykonanie wykonanie różnych badań ale dla niej nie było takiej potrzeby. Przez tą diagnozę byłam załamana a ona tak błacho to potraktowała jakby nigdy nic. Na szczęscie poszłam do innego lekarza który zrobił szerg badań które wyszły bardzo dobrze a pco to był wymysł nieszczęsnej pani doktor.