lekarz Bogusława Stepanik

mam dwójkę małych dzieci i jestem pod wrażeniem kompetencji Pani doktor zawsze znajdzie czas na przyjęcie i na odebranie telefonu!! rewelacja. prawdziwy doktor z powołania.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam kazdemu. z wyczyciem, z doswiadczeniem i z pasja!

Ja nie jestem zadowolona z Pani Doktor. Uprzejma jest ale co do kompetencji to mam duże zastrzeżenia. Dziecko przez Panią Doktor nie wyleczone trafia z zapaleniem płuc do szpitala. Wizyty domowe bardzo drogie pomimo bycia jej pacjentem.

Bardzo szanuję tego lekarza. Zawsze pomoże, nie lekcewarzy choroby, odbiera telefony, jest kompetentna, godna zaufania. Korzystam z pomocy pani doktor już 10 lat, nie zawiodłam się.

Bardzo miła Pani doktor, z podejściem do dzieci. A przede wszystkim kompetentna. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Nie mogę się też zgodzić z tym, że Pani doktor jest tak rozchwytywana, aby trzeba było się dużo wcześniej umawiać telefonicznie na wizytę. Moim zdaniem wcale nie jest trudniej umówić czas wizyty niż do każdego innego przeciętnego lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego udalo mi sie spotkac jesli chodzi o leczenie mojego 9 miesiecznego dziecka. Syn ma bardzo zaawansowana alergie. Pani doktor ma dobre wyczucie, dlugoletnie doswiadczenie i aktywnie bierze udzial w nowych szkoleniach (zna tak zwane nowinki). Dziecko mialo okropne problemy trawienne i inne. Leczenie kompetentne i bardzo kompleksowe. Nie musialam chodzic do zadnego innego lekarza. Dziecko rozwija sie bardzo dobrze pomimo zaistnialych problemow. Leczenie zaskoczylo nawet mnie, jak szybko dziecko wrocilo do zdrowia. Pani doktor swietnie sobie radzi w przypadkach trudnych, skomplikowanych i "zagadkowych". (Slyszalam od innych pacjentow, ze potrafila zdiagnozowac dzieci inni lekarze nie wiedzieli co powiedziec). Z mojego doswiadczenia, Pani doktor jest rozchwytywana i trzeba dzwonic, aby umowic odpowiedni czas wizyty, poniewaz bardzo czesto ma innych pacjentow. Polecam. i zycze zdrowia!

:) oceny mówią same za siebie, dziecko wyleczone

:) oceny mówią same za siebie, dziecko wyleczone

Moim zdaniem lekarz z pełnym powołaniem, synek wyleczony, ma się dobrze, nie rozumiem poprzednich internautów, Nie mam nic do zarzucenia.

spotkanie w szpitalu - zastępca ordynatora na oddziale dziecięcym w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie

Lekarz bez powołania. Zupełny brak podejścia do dzieci. Niesympatyczna, nieuprzejma.