Bogusława Tomsia

Homeopata

Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Wyprowadzila moje dzieci z ciaglych i niekonczacych sie chorób. Teraz sa zdrowe i od ponad 5 lat nie mialy antybiotyku!!!

Witam Mam 3 dzieci wszystkie prowadzone przez Dok Tomsię. Najstarsze ma już 16 lat, może 2 - 3 razy w życiu jadł antybiotyk. Leczone homeopatami, nie chorują, w ogóle nie łapią wirusów jako jedne z nielicznych nie opuszczają w ogóle zajęć w szkole. Pani doktor również wyleczyła mojego męża z nawracających infekcji. mam pełne zaufanie do Pani Doktor

Witam

Wspaniała kobieta! leczymy córkę u Pani doktor od roku. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak miłym i kompetentnym lekarzem. Przyjmie zawsze kiedy tylko jest potrzeba, wysłucha, jeśli nie ma pewności zawsze zleci badania, nie leczy antybiotykami "na wszelki wypadek". POLECAM!!

sama wazelina na temat tych białych kuleczek

sama wazelina na temat tych białych kuleczek

Kocham Panią doktor!!! Nasza córka w ciągu miesiąca leczona na gardło przez 3 różnych lekarzy antybiotykami, Pani doktor nie dała antybiotyku, a małe białe kulki (homeopatyki) i pomogło - a to grzybica - albicansa w gardełku u małej 1,5 latki siedziała. Owszem jak jest potrzeba przepisuje antybiotyk, więc nie jest ignorantką tylko doświadczona i bystrą obserwatorką ;))))