dr Bogusława Wojakowska

Pediatra

Bardzo dobry lekarz . Pani doktor zawsze bardzo miła ,stawia słuszne diagnozy. Obchodzi sie z Pacjentem jak z człowiekiem .Polecam

Nie znam lepszego pediatry i wiem co mówię ponieważ sama pracuję w służbie zdrowia.Polecam.

najlepszy lekarz jakiego znam, nie tylko leczy dzieci ale rozciąga opiekę na całą rodzinę

Leczę swoje dzieci u pani dr od wielu lat, jest bardzo dobrym lekarzem, moje dzieci się jej nie boją i chętnie do niej chodzą. Nigdy nie postawiła złej diagnozy, mogę polecić ją z czystym sumieniem wszystkim maluszkom!

Lekarz ze specjalizacją neonatologiczną nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem problemu mojego dziecka. Ja dopiero po antybiotyku przez 5 dni, który wg. chirurga nie zaszkodził, ale i nie pomógł rozwiązałam problem.(Dla ścisłości kontakt w tej sprawie z Panią Doktor nastąpił po leczeniu innym antybiotykiem przepisanym przez innego pediatrę.) Po braku jakiejkolwiek poprawy (dwóch lekarzy, dwa inne leki) w rejonie poprosiłam o skierowanie do chirurga dziecięcego. Ten spojrzał i od razu wiedział w czym problem, Pani Doktor szukała zakażenia, którego nie było. Z tego powodu mogę czuć rozgoryczenie. Podejście do małego pacjęta - wzorowe, tłumaczenie leczenia również. Szkoda, że diagnoza niewłaściwa.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radom"?

Długa 74

gen. Bema 2 lok. 9