lekarz Bohdan Gamracki

Traumatolog, Neurochirurg

Miły, kompetentny, przeciwieństwo(...) z tego samego oddziału. Bardzo empatyczny i delikatny.

Bardzo, bardzo dobry lekarz, ze szczegółami tłumaczy chorobę i w jaki sposób będzie ona leczona.

Teraz wolę chodzić do lekarzy prywatnie bo są mniejsze kolejki a do tak wspaniałego specjalisty jak Pan Doktor Gamracki do wcale mi nie szkoda pieniędzy bo wizyta nie jest aż tak droga a przynajmniej mam pewność że jestem dobrze leczony . Polecono mi go po operacji kręgosłupa szyjnego - cierpliwie i wnikliwie zbadał . Boje się operacji ale koleżanka powiedziała mi że on tego robi pełno i wszyscy co byli u niego są zadowoleni - czekam w kolejce.

Pan doktor B. Gamracki to wspaniały fachowiec specjalista, kompetentny w swojej dziedzinie. Potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta i jego rodziny przekazać informacje o chorobie a także zastosować właściwe leczenie. Dla doktora każdy pacjent jest ważny nie traktuje pacjenta jak kolejny "przypadek" tylko godnie i z szacunkiem. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie odsyła pacjenta do domu tylko konsultuje się z innymi lekarzami aby jak najlepiej i jak najszybciej pomóc choremu, wykonując dalsze badania i podejmując właściwe leczenie. Wspaniały człowiek, i neurochirurg,polecam każdemu. Z wyrazami szacunku i uznania.

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista, kompetentny, rzetelnie udziela informacji dotyczących stanu zdrowia pacjenta. Takich lekarzy powinno być więcej! Magdalena z Opola

Takich lekarzy powinno być więcej!
Magdalena z Opola

kometentny fachowiec w swojej dziedzinie wnikliwy diagnosta i wpaniały człowiek profesjonalista gorąco polecam

zdecydowanie polecam - diagnosta, człowiek, profesjonalizm, strzał w dychę

zdecydowanie polecam - diagnosta, człowiek, profesjonalizm, strzał w dychę