dr n. med. Bohdan Pawlickidr n. med. Bohdan Pawlicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Zapraszam do naszego gabinetu urologicznego prowadzonego według standardów Polskiego
Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z ...

Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z czołowymi ośrodkami specjalistycznymi w Krakowie i na terenie kraju.
Jestem także biegłym z zakresu urologii w Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Stała profilaktyka i systematyczne kontrole są istotnym elementem leczenia kamicy
nerkowej, stanów zapalnych układu moczowego oraz wczesnego wykrycie nowotworów złośliwych i
łagodnych układu moczowo płciowego umożliwiającego ich skuteczne leczenie.
Istotną rolę odgrywają tu systematyczne badania USG, PSA i badanie ogólne moczu.

Oferuję kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo-płciowego oraz
profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki
ultrasonograficznej układu moczowego, USG nerek, pęcherza moczowego, prostaty.
Diagnostyka przeprowadzana jest aparatem o wysokiej rozdzielczości firmy Hitachi.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług.

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Świetne podejście i ogromne kompetencje. Poświęcił mi tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Jak dla mnie bardzo dobry lekarz. Polecam

Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć. Pozdrawiam P.W.

Jestem kolejną zadowoloną pacjentką Pana Doktora, krótka i treściwa wizyta, zostawiam 5, szczerze polecam

Mam 35 lat.Przed wigilią dostałem krwiomoczu,23 grudnia szybko zapisałem się na wizytę w sobotę. Wywiad, badanie prostaty i usg. Znalazł guzka w pęcherzu. Reszta zdrowa. Bardzo szybko postawił diagnozę jak się okazało trafną. Jestem po operacji i jest wszystko OK. Cena 200zł w co weszło wywiad i badanie 100zł. USG 100zł.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Marek Górniak

MAG Sp. Z.O.O.
ulica Narbutta 29

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
Wieliczka