lekarz Bolesław Godlewski

Laryngolog

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

nie polecam tego lekarza .Był moim lekarzem prowadzącym na oddziale laryngologicznym leżałam tam na niedosłuch w jednym uchu i szum uszny po 2 tygodniach pobytu w zasadzie nawet ze mną nie porozmawiał na temat dalszego leczenia dostałam tylko skierowania na dodatkowe badania bez adnotacji gdzie mam wyniki badań skonsultować , więc z wynikami udałam się do doktora na odział , po wielu trudach by dostać się do doktora Godlewskiego i 2 godzinnym oczekiwaniu doktor bardzo niechętnie zobaczył wyniki skwitował że tak już zostanie i mnie zwyczajnie zbył .Teraz leczę się gdzie indziej i jest szansa na poprawę .

Szybko zdiagnozował problem a potem prowadził operację która przebiegła bardzo dobrze a moje problemy z zatokami skończyły się

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, skromny i uprzejmy. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, skromny i uprzejmy. Polecam.

Miły, rzeczowy, kulturalny, pozostawia pacjentowi decyzję odnośnie leczenia, rzeczowo tłumacząc jakie leczenie można zastosować i dlaczego.

Po wizycie jestem raczej zadowolony, jednak po drugą opinię udałem się do ord. szpitala woj w Płocku ;)

Pan Doktor Godlewski to profesjonalista a przy tym bardzo uprzejmy,skromny człowiek. To on zdjagnozował moje dolegliwośći, wcześniej 5 laryngologów nie mogło dojść co mi jest, 4 rtg zatok, 4 rtg szczęki i nic, a Doktor Godlewski zaraz po oględzinach mojego nosa trafił w 10-tkę. Polecam wszystkich to Specjalista przez duże "S" Dziękuje Panie doktorze.

Polecam wszystkich to Specjalista przez duże "S"
Dziękuje Panie doktorze.