lekarz Bolesław Jasiński

Gastroenterolog, Gastrolog

Bardzo dobry specjalista. Wykonywałem u niego zarówno gastroskopię jak i kolonoskopię. za każdym razem podchodziłem bez znieczulenia i nie żałuję takiej decyzji, bo bardzo delikatnie przeprowadzał badania. Poza tym bardzo trafnie zinterpretował mi refluks żołądkowy i doradził, co należy dalej. Pomimo różnych opinii, ja akurat polecam tego lekarza.

Lekarz , który przez 2 lata nie dał mi żadnego skierowania na badania Pomimo moich boli przepisywal mi tylko recepty .Sama musiałam zabiegac o diagnozowanie się.Okazalo się że mam bardzo poważne schorzenie dróg żółciowych Pan mało mówi i nigdy nawet mnie nie zbadał.Nie polecam tego lekarza.Doprowadzil mnie do tak poważnego stanu a można było wcześniej temu zapobiec. .

Lekarz , który przez 2 lata nie dał mi żadnego skierowania na badania

Odradzam tego lekarza. Moja wizyta trwała niecałe 5 minut. Tak jak i pacjentów przede mną. Kaźdy wychodził wkurzony. Lekarz prawie się nie odzywa. Po zbadaniu brzucha nie odezwał się wcale. Zero informacji zwrotnej. Widać, że ma pacjentów gdzieś i chce jak najszybciej odbębnić wizytę. Nie zlecił mi żadnych badań tylko przepisał tabletki, które brałem od dwóch miesięcy i które mi w ogóle nie pomagały. Stwierdził, że nie ma sensu robić badań, bo te tabletki mnie wyleczą tylko muszę brać je długo. Gdy po miesiącu żołądek nadal mnie bolało poszedłem do innego lekarza i dopiero on dał mi skierowanie na USG, helicobacter pyroli i gastroskopię i wykrył wrzód (!) oraz stwierdził, że tabletki, które brałem dotej pory na pewno by mnie nie wyleczyły. To jest lekarz od wypisywania recept, a nie od diagnozowania i leczenia.

Doktor Jasiński jest lekarzem na medal. Bardzo uprzejmy, rzeczowy i kompetentny, a przede wszystkim staranny w podejściu do wykonywanych obowiązków. Wykonywał u mnie zabieg kolonoskopii, dołożył wszelkich starań, aby badanie przebiegło pomyślnie. Specjalista godny polecenia!