lekarz Bożena Ambroziak

Ginekolog położnik, Ginekolog

prowadzila cała ciąże, odbierała porod, zero zastrzeżeń, polecam wszystkim, mozna ufać, polegać, ceny sa przystepne, ode mnie jako stałej pacjentki prywatnie czesto nie bierze nic jeżeli np nic mi nie dolega, za recepty tez nic, takze na pewno ni jest lekarzem żerującym na pieniadze i ilośc, a na pewno jakość:)

najlepsza w Płońsku !!!!!!! bardzo sympatyczna i miła babka poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje wszystko dokładnie tłumaczy mało jest takich lekarzy polecam z całego serca panią doktor

Mogłabym się rozpisywać i rozpisywać, napiszę krótko i zwięźle NIE MA LEPSZEJ PANI GINEKOLOG. POLECAM GORĄCO !

Byłam na wizycie prywatnej w celu ogólnego przebadania i bylam bardzo zadowolona, Dr.Ambroziak mi wszystko dokładnie pokazała i wytłumaczyła. Wizyta trwała około 45 minut. Polecam tego lekarza!

super lekarz polecam. była przy mnie przy pierwszym porodzie i teraz szykujemy sie do drugiego

jak zaplacilam to bylo wszystko ok,na wizycje darmowej ,strasznie sie spieszyla i kazala przyjsc za tydzien prywatnie

cześć dziewczyny! zwłaszcza te które nie doceniaja pani doktor.Jest kompetentna osobą umiejąca zawsze pomóc, wysłucha.dodam że lecze sie u niej ok 7 lat rzaden lekarz tak jak ona nie umiał zająć sie moim problemem-kłopoty z zajściem w ciąże.nie czekał odrazu dzialala nie odciagała z wizyty na wizyte-skierowania naa badania tam gdzie trzeba i dzis mam piekna córę :-) myśle że nie ktore jestescie zbyt surowe w ocenie bo to nie na tym polega ze jak idziesz prywatnie to jestes księżniczka bo placisz-każdy ma gorsze lub lepsze dni ale mi na moje pytania zawsze potrafiła odpowiedziec wytlumaczyc i zawsze jest pomocna.a poród wiadomo tego sie nie uniknie a ja odnosze wrazenie ze dzis wszystkie chciały by cesarkie i po sprawie.dodam zemialam problemowo ciaze musialam lezec,rodzilam 2 dni bo rozwarcie ustało ale dzieki temu moja milosc jest jeszcze silniejsza do córci:-)a pani doktor byla zawsze pomocna jezeli chcesie mega super opieki to tylko prywatny szpital wam polecam,bo w panstwowce niestety to sa tylko lekarze nie maja wplywu na wiele rzeczy.to tylko tyle chcialam od siebie .pozdrawiam was i zycze sukcesów zdrowotnych!!

5 lat temu prowadziłam ciążę u pani doktor i z tego akurat byłam zadowolona bo ciąża przebiegała w miarę dobrze pomimo kłopotów jakie mam ze zdrowiem. Jeżeli chodzi o poród to był koszmar, wywoływanie, 20 godzin na porodówce, wypychanie i nic. Nie byłam w stanie już chodzić, pani doktor Ambroziak zrobiła mi usg i stwierdziła że dziecko jest chyba źle ułożone ale druga pani doktor stwierdziła że jest dobrze więc zdecydowały że mogę dalej rodzić i kazały dalej podłączyć kroplówkę na wywołanie. Skończyło się cesarką której już nie pamiętałam. Synek dzięki bogu urodził się zdrowy był duży i się zakleszczył tak mi powiedziano po wszystkim. Pytam czy tak się traktuje chorą z jedną nerką i nadciśnieniem? Po cesarce miałam gronkowca a pania doktor widziałam może dwa razy reagowała jedynie kiedy mąż do niej chodził. W sumie leżałam 3 tyg. i stwierdzam że nie warto do niej chodzić dla mnie to rzeżniczka.

Kompetentna, ale wizyty są opóźnione o 2 -3 godziny, które spędza się w obskurnej poczekalni, toaleta śmierdząca. Lekarka lubi "nieść kaganek oświaty" więc są wykłady plus pretensje, że "pęcherz za pełny/ za pusty"(ciężko trafić w gust). Generalnie - cena europejska, cała reszta to głęboka prowincja. Czy przy takim koszcie wizyty nie można stworzyć jakiś normalnych warunków i darować sobie zbędne komentarze? Czy pacjentki musza kucać na brudnych drewnianych schodach przez 3 godziny? Trochę wstyd.

Była miła tylko w prywatnym gabinecie. Kazała mi nic nie jeść od godz trzynastej, bo powiedziała , że mnie na cesarkę wezmie. Ja nie jadłam nic do godz siódmej następnego dnia , bo czekałam na nią, a ona po prostu nie przyszła.