lekarz Bożena Błaszczyk-Kuś

Bezgranicznie oddana pacjentowi, konkretna, uważna, zwracająca uwagę na wszelkie szczegóły, z ogromnym doświadczeniem, ale nigdy nie traktująca pacjenta sztampowo, ciepła, serdeczna, wrażliwa, zawsze z otwartą głową, skromna, prawdziwa.

Nie polecam P.doktor.U mojego syna po narodzinach stwierdzila napięcie mięśniowe,którego nie miał.Inni lekarze byli zdziwieni ta diagnoza.Syn ma 3latka i ma wszystko ok.Corke koleżanki wysłała do szpitala z podejrzeniem refluksu żołądka.Diagnoza także była błędna.Dziecko spędziło tydzień w szpitalu,zostało uśpione do badania i się okazało,że znów P.doktor się pomyliła!Raz się spóźniłam na wizytę 5minut,bo kolejka była w rejestracji i P.doktor nas nie przyjęła,a syn był chory!Nie powiem na jej temat nic dobrego!

Nie polecam

Jeden z lepszych lekarzy pediatrów w Pszczynie i okolicy

Jeden z lepszych lekarzy pediatrów w Pszczynie i okolicy

Bardzo miła Pani doktor, która dokładnie bada dziecko i stawia trafną diagnozę oraz odpowiednie leczenie-nie eksperymentuje, tylko wie co dziecku dolega i co trzeba podać Prawdziwy lekarz z powołania.

Kompetentna, uprzejma, spokojna ,polecam.

Kompetentna, uprzejma, spokojna ,polecam.

Cudowna wspaniala kompetentna kobieta! Najlepszy pediatra do jakiego trafilam a corka sporo chorowala wiec mialam okazje wielu spotkac. Polecam calym sercem i dusza!!!!

Wspaniała Pani Doktor.Lekarz z powołania. POLECAM

Wspaniała Pani Doktor.Lekarz z powołania. POLECAM