lekarz Bożena Chamerska

Pulmonolog, Pediatra

Nic dodać nic ująć. Lekarz z powołania.Pani doktor leczy moją córkę od ponad roku.Wcześniej cały czas były antybiotyki a teraz ani razu.

Od kilku lat leczę moich chłopców u Pani doktor. Najpierw były to wizyty prywatne, które odbywaliśmy kiedy czułam, że leczenie zaproponowane przez lekarza w przychodni nie przynosiło rezultatów. Od 2 lat leczymy się u Pani doktor w poradni pulmonologicznej i od tego czasu nie potrzebujemy dodatkowych wizyt. Wspaniały człowiek i specjalista. Zawsze pogodna i dostępna. Doskonale pamięta swoich pacjentów i nie trzeba za każdym razem przypominać historii choroby. Nie przepisuje niepotrzebnych leków, pyta co jest w domu, a antybiotyk...tylko w ostateczności. Gorąco polecam!!!

Wspaniała profesjonalistka.Prowadzi mojego astmatycznego syna od 11 lat i rezultaty są wspaniałe.Dzięki leczeniu pani doktor syn nie miewa duszności a objawy alergii uległy remisji.

Lekarz z powołania,żeby wszyscy tacy byli to nasze wizyty przbiegałyby mniej stresująco.Dzięki pani Doktor moje dziecko jest dziś zdrowe.Leczenie trwało parę lat ale z jakim skutkiem.Aż miło było iśc do gabinetu widząc że za każdym razem była poprawa,a Doktor po prostu przemiła,cudowna osoba.Dziękujemy!!! -pacjentka*)

-pacjentka*)

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od razu przychodzić i płacić za kolejną wizytę jak niektórzy! Taraz mam jeszcze córeczkę i również w razie potrzeby idziemy do doktor Chamerskiej. Dzieci bardzo ją lubią i ja również.Zawsze dokładnie wytłumaczy mi jak postępować i opisze działanie każdego z leków. A do tego za leki wcale nie płacę fortuny! Naprawdę każdej mamie polecam Panią doktor. Tacy powinni być lekarze!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Kielce"?

Szpital Dziecięcy
Kielce
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce