lekarz Bożena Czekańska-Smykalla

3,9
3,5
3,6
3,4

serdecznie polecam tego lekarza.. z dzieckiem pojechaliśmy z problemami skórnymi.. dwoje pediatrów sobie z tym tematem nie poradziło dopiero pani doktor.. jest bardzo dobrym specjalistą.. oprócz tego że poradziła na problem z którym się zjawiliśmy to jeszcze wykonała szereg innych badań ogólnego stanu zdrowia dziecka i dała jasne wytyczne.. pierwsza wizyta 150 pln.. kolejna 80.. polecam!

ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECKA I DIAGNOZA ZAWSZE TRAFIONA .POLECAM.JEŻDŻĘ JUŻ Z DRUGIM DZIECKIEM . MALUSZEK BARDZO LUBI WIZYTY U PANI DOKTOR .

Świetna lekarka nie wciska antybiotyków, świetnie diagnozuje rodzaj zapalenia wirusowe czy bakteryjne i dobiera leki tak że moje dzieci zdrowe są zawsze tego samego wieczoru.Polecam gorąco nie znam lepszego lekarza.

zdecydowanie nie polecam, nic nie pomogła tylko zaszkodziła, może na prywatnej wizycie jest inaczej???

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Głogów"?

Polna 7

puls
Głogów

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Budowlanych 5

MCZ