Bożena Czernecka

Ortodonta, Stomatolog

08.03.2012

jestem po leczeniu ortodontycznym i moge polecic panią doktor. ja jestem umiarkowanie zadowolona z efektu jak na razie,. ale moze nic sie nie popsuje i wtedy bede mogla powiedziec, ze leczenie bylo udane, jednak bardz polecam te ortodontke!!!

14.03.2011

Pani doktor nie zna nowoczesnych technik leczenia, w gre wchodzą u niej aparaty metalowe za horrendalne ceny, wystraczy przejść się kawałek dalej do klinik na przymorzu i ma się o połowe taniej, poza tym pani doktor na dzień dobry chciała mi wyrwać 8 zębów, co w drugiej klinice pukali się w głowe bo są teraz takie metody, że można tego jak najbardziej uniknąć.
Czasem warto się przyznać, że czegoś się nie umie niż wyrywać ludziom 8 zdrowych zębów (w obecnej klinice tylko 2 ósemki to usunięcia) a to jednak niebagatelna różnica.
SLABO!!

25.10.2010

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Polecam wszystkim! Wcześniej chodziłam do dr Czajkowskiego, ktory tez jest dobry, ale za to bardzo nieuprzejmy i drogi..

18.08.2010

Dr kompetentna, miła, dobry kontakt i doskonale leczenie, polecam

Dr kompetentna, miła, dobry kontakt i doskonale leczenie, polecam

28.05.2010

Najlepszy ortodonta, z jakim mieliśmy do czynienia. Pani doktor wszystko nam tłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu dla każdego pacjenta. Wielu naszych znajomych leczy dzieci u pani doktor Czerneckiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog