lekarz Bożena Czerwonka-Sitek

Pani doktór prowadzi mnie od wielu lat, dzięki jej kompetencją udało się wyleczyć chorobę bez operacji.

Godna polecenia pani doktor. Bardzo miła, uprzejma. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie.

Godna polecenia pani doktor.
Bardzo miła, uprzejma.
Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie.

Pani doktor bardzo miła, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Godzina umówiona jest godziną przyjęcia, nie trzeba godzinami siedzieć w poczekalni. Trzeba się umawiać z 3-miesięcznym wyprzedzeniem :(

jeżdzę od kilku lat do pani doktor. moj brat był u lekarza w przychodni i omal nie oslepl bo takie okulary mu dala. a pani doktor sitek wyleczyła mu oczy

Profesjonalne zachowanie, miła atmosfera, fachowe rady

Profesjonalne zachowanie, miła atmosfera, fachowe rady

Słyszałam same superopinie o Pani doktor....i dlatego do niej poszłam z dwoma córkami...ale...u starszej córki postawiła diagnoze po jednym badaniu taką ze mało nie dostałam zawału a u drugiej 3 miesiecznej nie potrafiła wyleczyć wydzieliny z oczkach zapisała drogi lek było jeszcze gorzej dobrze ze sie poradziłam położnej która poleciła krople za 15 zł.następny dzień było już widać poprawę...Pani Doktor jest bardzo miła ..ale nie polecam..POLECAM Pani dr.Marczak która pracuje w szpitalu..

rewelacja od 10 lat nie pogorszyl sie zwrok, a inni lekarze mi proponowali 2x mocniejsze okulary.

za dużo wizyt prywatnych i przepisywanie witaminek i 60 zł do kasy

za dużo wizyt prywatnych i przepisywanie witaminek i 60 zł do kasy

Super!!!!!. 70 km jade do tej lekarki i choc by to bylo 300 tez bym zapewnie jechal.

Super!!!!!.
70 km jade do tej lekarki i choc by to bylo 300 tez bym zapewnie jechal.