lekarz Bożena Domagała-Rutkiewicz

1,5
1,2
1,2

Zgadzam się z wszystkimi poniższymi opiniami. Na wizycie czułam się jak intruz. Wychodząc z gabinetu nie wiem dalej co mi dolega, bo pani nie odezwała się słowem na temat diagnozy, wypisała kartkę i powiedziała to wszystko. I nie wiem czy mam sprawdzać w googlach co to znaczy czy iść prywatnie. Nie wiem jak to możliwe, że ta pani przyjmuje pacjentów i dostaje za każdą wizytę pieniądze.

Zdecydowanie nie polecam. Pani niemiła, arogancka i niekompetentna. Postawiła błędną diagnozę. Leczenie oka zakończyłam operacją prywatnie.

Byłam umówiona z panią doktor na godzinę 14.50 o godzinie 14 rozmawiałam z osoba z rejestracji i potwierdziłam ze na wizytę się stawie. Na miejscu byłam o 14.40 i okazało się ze pani doktor sobie po prostu poszła do domu. Absolutnie nie polecam. Totalny brak szacunku do pacjenta.

Absolutnie nie polecam. Totalny brak szacunku do pacjenta.

Podpisuje się pod wszystkimi poprzednimi wypowiedziami.Od chwili wejścia do gabinetu czułam się jak intruz.Zachowanie tej pani było aroganckie,nieuprzejme.Wszelkich informacji udzielała mimochodem .Receptę okularową wypisała na wyrost twierdząc ,że cytuję ,za rok znowu przyjdzie i będzie zebrać o receptę, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WIZYTY U TEJ PANI.

Lekceważące podejście do bardzo poważnego problemu z okiem..... okropny ból oka rozchodzący się na cala głowę. Na prośbę pacjenta , (była to moja mama) o pomoc , Pani doktor odpowiada opryskliwie, ze to nie do niej i wysyła do domu , nie udzielając w tym momencie żadnej pomocy..... nie do niej , czyżbyśmy trafili do kominiarza a nie okulisty ??? Jedyne co zrobiła to dala skierowanie na OCT , co w tym przypadku byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne dla pacjenta. Na szczęście nie zlekceważyliśmy problemu i po kilku godzinach ciągłego bólu , poszukaliśmy pomocy na Okulistyce w szpitalu PCK w Gdyni Redłowie. Ciśnienie w oku przekraczało wszelkie dopuszczalne normy (ponad 40) i mama została położona na oddział w szpitalu a po tygodniu miała zabieg chirurgiczny , korygujący powstały problem. Niestety uszkodzenia były już zbyt duże i w efekcie jest ograniczona widzialność na to oko. Od ponad 10 lat mama była stałą pacjentka Pani dr. Bożena Domagała -Rutkiewicz, raz na pół roku była na kontroli u Pani doktor, która nie widziała narastającego problemu chorobowego oczu..... nie widziała, bo nie przeprowadzała właściwego badania, które Okulista powinien wykonywać podczas wizyty pacjenta. Niestety mam wrażenie, ze Pani doktor powinna się ponownie podszkolić w swoim fachu, bo w tym przypadku nie zdała egzaminu jako lekarz !!!!!

Nieuprzejma kobieta o wyjatkowym mniemaniu na swoj temat. Po płatnej wizycie przepisala krople i kazala przyjść jezeli leki nie pomogą. Leki nie pomogły, a po przyjsciu do niej mozna jedynie uslyszeć że ma cały plik kart pacjentow, jest zajeta i zaprasza za 2 miesiące. Nie polecam. Jak widać oczekuje od pacjenta że pozwoli testować na sobie wszystkie możliwe leki i będzie chodził do niej co 1-2 tyg( odpłatnie) oglądał jej skwaszoną minę i płacił za wypisanie recepty na kolejny lek ktory nie pomaga. Jak można zacząć leczyć pacjenta, a potem stwierdzić że nie ma się dla niego czasu i zapraszać za 2 miesiące. Szkoda, że wsród wielu dobrych lekarzy zawsze znajdzie się taka czarna owca ktora psuje opinię reszcie. Swoją drogą jest Pani zwykłym okulistą. Tylko okulistą. Do tej specjalizacji nie jest potrzebna zbyt obszerna wiedza medyczna, o ile w ogole jakaś jest potrzebna. Wiem to z doświadczenia bo jestem lekarzem i zdaje sobie sprawę jaką wiedzą operuje internista albo chirurg a jaką okulista. Więc pytam Z CZYM DO LUDZI?

Błędna diagnoza spowodowała trwałym pogorszeniem się wzroku.Ignoruje sugestie i odczucia pacjenta-przecież to pani "doktor" a my to śmieci! STANOWCZO NIE POLECAM, ODRADZAM I PRZESTRZEGAM!!

bardzo nieprzyjemna, zachowywała się agresywnie i arogancko... zupełnie zignorowała pilne skierowanie w ciąży...

Podpisuję się pod wszystkimi poprzednimi wypowiedziami. Zachowanie pani "doktor" jest niekulturalne, aroganckie, momentami nawet agresywne. A podniesiony ton tej pani, jej zacietrzewienie i kompletna niezdolność do panowania nad negatywnymi emocjami, sprawiają, że pacjent praktycznie od chwili wejścia do gabinetu czuje się jak intruz i jedyne o czym marzy, to znaleźć się na zewnątrz. Niestety, takie zachowanie potęguje jedynie nieufność wobec lekarza i brak przekonania co do poprawności postawionej przez niego diagnozy.

Brak zasad dobrego wychowania. Wyjątkowo nieuprzejma i agresywna osoba. Wszelkich lakonicznych informacji udziela mimochodem.