lek. dent. Bożena Hajduk

Stomatolog, Ortodonta

jest super lekarzem byłam z dzieckiem i moja martynka była bardzo zadowolona pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci

WITAM SERDECZNIE.JAKO MŁODA OSOBA BYŁAM ZAKOMPLEKSIONA PRZERWĄ MIEDZY JEDYNKAMI.Z TEGO POWODU NIGDY NIE UŚMIECHAŁAM SIĘ ,GDYŻ NIE AKCEPTOWAŁAM TAKICH ZĘBÓW .PO PIERWSZEJ WIZYCIE (GDY MIAŁAM LECZONY ZĄB )DOWIEDZIAŁAM SIĘ ,ŻE MOŻNA TĄ PRZERWĘ UZUPEŁNIĆ .W MOIM ŻYCIU BARDZO DUŻO SIĘ ZMIENIŁO:NABRAŁAM PEWNOŚCI WE WSZYSTKIM,ZROBIŁAM SIĘ BARDZIEJ KONTAKTOWA .....MIJA 9 LAT A NIC SIĘ Z ZĘBAMI PO PRZERÓBCE NIE DZIEJE :) ZA MAŁE PIENIĄDZE I FACHOWĄ RĘKĘ MOŻNA TAK WIELE ZMIENIĆ.POLECAM

Ząb wklejony "na kołek" w ciągu kilku miesięcy trzy razy się odklejał. Za każdym razem płaciłem dodatkowo 60 zł.

polecam wszystkim bardzo mila pani doktor spelnila moje oczekiwania

polecam wszystkim bardzo mila pani doktor spelnila moje oczekiwania

Bardzo miła i grzeczna obsługa.Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrze wyleczonych zębów.Pani doktor cierpliwie wszystko mi wytłumaczyła,teraz zdecyduję się na zrobienie u niej aparatu nezębnego.Już nie pójdę do innego stomatologa.Polecam każdemu.Nic nie boli,czuję się bardzo komfortowo po wizycie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chojnice"?

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a