lek. dent. Bożena Hajduk

Stomatolog, Ortodonta

jest super lekarzem byłam z dzieckiem i moja martynka była bardzo zadowolona pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci

WITAM SERDECZNIE.JAKO MŁODA OSOBA BYŁAM ZAKOMPLEKSIONA PRZERWĄ MIEDZY JEDYNKAMI.Z TEGO POWODU NIGDY NIE UŚMIECHAŁAM SIĘ ,GDYŻ NIE AKCEPTOWAŁAM TAKICH ZĘBÓW .PO PIERWSZEJ WIZYCIE (GDY MIAŁAM LECZONY ZĄB )DOWIEDZIAŁAM SIĘ ,ŻE MOŻNA TĄ PRZERWĘ UZUPEŁNIĆ .W MOIM ŻYCIU BARDZO DUŻO SIĘ ZMIENIŁO:NABRAŁAM PEWNOŚCI WE WSZYSTKIM,ZROBIŁAM SIĘ BARDZIEJ KONTAKTOWA .....MIJA 9 LAT A NIC SIĘ Z ZĘBAMI PO PRZERÓBCE NIE DZIEJE :) ZA MAŁE PIENIĄDZE I FACHOWĄ RĘKĘ MOŻNA TAK WIELE ZMIENIĆ.POLECAM

Ząb wklejony "na kołek" w ciągu kilku miesięcy trzy razy się odklejał. Za każdym razem płaciłem dodatkowo 60 zł.

polecam wszystkim bardzo mila pani doktor spelnila moje oczekiwania

polecam wszystkim bardzo mila pani doktor spelnila moje oczekiwania

Bardzo miła i grzeczna obsługa.Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrze wyleczonych zębów.Pani doktor cierpliwie wszystko mi wytłumaczyła,teraz zdecyduję się na zrobienie u niej aparatu nezębnego.Już nie pójdę do innego stomatologa.Polecam każdemu.Nic nie boli,czuję się bardzo komfortowo po wizycie.

Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ortodonty, a taka wizyta była tym razem niezbędna), który wszystko wyjaśnił córce, dziecko wyszło z gabinetu uśmiechnięte, zadowolone, bezwiedne, co się działo podczas leczenia. Tutaj, o zgrozo, dziecko było narażone na bezpodstawny ból i jest teraz źle nastawione do wizyt u dentysty. Taśmowa obsługa, szybko i ... boleśnie. Zdecydowanie odradzam dla dzieci!!!!