dr Bożena Izak

1,6
1,7
1,8
1,4

Zdecydowanie odradzam.Buta i arogancja to cechy szczególnie wyróżniające Panią doktor. Bardzo nie miła, oschła, nie kontaktowa osoba, bez podejścia do pacjenta. Byłam tylko na jednej wizycie i nigdy więcej. Dziecko było badane szybko i powierzchownie, a na końcu wizyty dostałam ostrą reprymendę, że mam się zgłosić do swojego pediatry. Pani doktor zapomniała że zawód lekarz to powołanie, a nie przykry obowiązek.

Nikomu nie polecam. Nie rozpozała objawów zapalenia wyrostka robaczkowego u dziecka. Nie chciała dać skierowania na morfologię, żeby zbadać leukocyty. Byłam u niej o 11 i twierdziła, że dziecku nic nie jest, a o 18 córka była już po operacji. Wyrostek był ropny z naciekiem na otrzewną. Trzymajcie się z dziećmi z daleka od tej pani. Powinna zmienić zawód. Nie nadaje się na lekarza. Jest oschła i nie miła.

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

wystawia bezpodstawne opinie dla innych insytucji takich jak poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Zawierciu,szkodząc interesowi dziecka

Pani doktor bardzo nie miła, wymaga od innych kultury a sama jej nie ma. Zero wyrozumiałości oraz ludzkiego podejścia. Pracuje "od" "do" co znaczy że nie liczy się dobro małego pacjenta który nagle zachorował. Nikomu jej nie polecam. Byłam u niej pierwszy i ostatni raz.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zawiercie"?

Szpital Powiatowy w Zawierciu

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4

Daszyńskiego,9
Zawiercie

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)