lekarz Bożena Jacak-Banachewicz

1,7
1,4
1,6
1,4

Nie wiem czy można tą kobietę nazwać lekarzem. Totalnie nie ogarnięta, niekompetentna. Człowiek idzie pierwszy raz a ona nie chce przyjąć bo nie masz badań. Po badania właśnie tam poszłam. Nie polecam! Nie miła i opryskliwa.

Jednym słowem PORAŻKA (zero kompetencji, niemiła, recepty są wypisywane ze znaczącymi błędami). Wizyta u tej Pani doktor to strata czasu i pieniędzy!

Beznadziejny lekarz. Zero wiedzy. Recepty wiecznie z błędami. Chamska niemiła. Lekarz który nic nie pomoże. Szkoda zdrowia i czasu lepiej się nie leczyć jak do niej chodzić.Prywatnie to strata kasy i czasu.Oby jak najmniej takich lekarzy. poco ta cała służba zdrowia takich lekarzy dopuszcza do wykonywania zawodu. Stanowczo ODRADZAM!!!!!!!

Beznadziejny lekarz nic ci nie pomoże. Szkoda czasu i zachodu nie polecam .Do tego niemiła nie umie pisać recept tylko z błędami. Porażka Odradzam tego lekarza. Jak chcecie się wybrać na tamten świat to jak najbardziej a jak wam życie miłe to szukajcie innej lekarki.

Lekarka do niczego. wizyty państwowe na Nfz beznadzieja nie miła chamska i pisze recepty z błedami. Wizyta trwa krutko i nie interesuje ją stan zdrowia pacjenta tylko gada jekieś bzdety. Prywatnie drogo wiecznie spóźniona nic nie potrafi zero kompetencji jako lekaż jak mozecie to szukajcie innego lekaza nie polecam .Beznadzieja i strata czasu.

W dniu 28.II.2012 r. mój mąż zgłosił się do pan doktor po 3-miesięcznym oczekiwaniu na wizytę. Lekarka spóżniła się 40 min.Oczekujący pacjenci mówili ,że to norma. Ponieważ przenieśliśmy się z Warszawy więc mąż miał ze sobą wszystkie poprzednie dokumenty oraz wyniki aktualnych badań krwi -zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu. Lekarkę nie interesowały przyniesione dokumenty. Zapytała tylko jaki ma cukier i jaka dawkę tabletek przyjmuje. Była arogancka. Nie spojrzała nawet na męża zapiski z pomiarami cukru oraz tzw. "profile". Mąż wyszedł zdenerwowany , bez recepty oraz informacji do lekarza pierwszego kontaktu. Już nigdy nie pójdzie do tej lekarki i wszystkim odradza.

niemiła, wredna, wizyty prywatne są u niej horrendalnie drogie.

niemiła, wredna, wizyty prywatne są u niej horrendalnie drogie.

to doskonały lekarz trzeciego stopnia jest najlepszy w terenach mińska mazowieckiego prawdo podobnie 1 z najlepszych w siedlcach

kiepski lekaz ale niema innego szkoda gadac

kiepski lekaz ale niema innego szkoda gadac