lekarz Bożena Jaklik

Chirurg plastyczny

Korekta nosa 2001 r. Dzisiaj mamy 2023 r. i opuchlizna, która miała zejść z części chrzęstnej nie zeszła przez ponad 20 lat. Dojrzałam do decyzji, że w prezencie na 50-tkę umówię się na konsultacje do innego lekarza, coś muszę zadziałać bo część chrzęstna jest szeroka, niezgrabna, lepiej nie będzie. Jestem po tej konsultacji. Lekarz cudowny ale powiedział wprost, że może próbować ale za dużo zostało poprzednio "wyciągnięte" żeby był efekt wizualny, nie mówiąc o laryngologicznych aspektach. Teraz musiałby pobrać kość z biodra a nie wiadomo czy się "uda", nie owijał w bawełnę...ręce mi opadły i jestem rozżalona. Nigdy nie udzielam się w necie z opiniami. Byłam młoda, naiwna ale już wtedy mogły mnie tknąć słowa Pani Doktor "proszę narysować czego Pani oczekuje". A co jak ktoś nie umie rysować:)....mimo wszystko pozytywna.

Pani dr robiła mi trwały wypełniacz w ustach aquamid kilkanaście lat temu ale zamiast podać mi go w górna warge tzn czerwień wargowa podała nad wyglądało to bardzo źle jak kaczy dziób bylam u niej kilkukrotnie Jedyne co usłyszałam to że powinnam się cieszyć bo na starość nie zrobią mi się zmarszczki palacza Pani dr nie omieszkała też przypomnieć mi że mam zapłacić za te słowa wsparcia Szukałam y niej rady jak naprawić to co mi zrobila, niestety nie otrzymałam jejNa szczęście udało mi się na własną rękę znaleźć rozwiązanie dotarłam do świetnego lekarza dr Bargiela który naprawil to co Pani dr zepsuła iprzeprowadził zabieg lift lip z którego jestem bardzo zadowolona

Wykonywałem u Pani Bożeny operację plastyczną - korekcja nosa. Miałem zdeformowany nos, kulkę na środku od zmiażdżenia i prosiłem o ścięcie strony bardziej odstającej, następnie wyrównanie obu tak, by nos pozostawić szczupły, bez zgrubienia. Wszystko było narysowane na zdjęciach, które Pani Jaklik widziała przed zabiegiem. Zapłaciłem za to ciężko zapracowane 7.5 tys PLN, by pozbyć się kompleksu. Po zdjęciu opatrunku okazało się, że zgrubienie zostało zdjęte TYLKO Z JEDNEJ STRONY i teraz nos wciąż jest ewidentnie ASYMETRYCZNY. Powiedziałem na wizycie, że nie jestem zadowolony, ponieważ miał być szczupły i równo zdjęty z dwóch stron to usłyszałem odpowiedz, żebym przyszedł jak minie pół roku od zabiegu, bo może być to opuchlizna (...mimo, że czułem, ze nos z jednej strony w ogóle się nie zmienił) wtedy pomyślimy i ewentualnie poprawimy. Przyszedłem gdy minęło pół roku, usłyszałem taką samą odpowiedź, żebym przyszedł jak minie rok od zabiegu, że wciąż może być to opuchlizna!! Przyszedłem po roku i usłyszałem, że faktycznie jest nierówno i że jeśli nie jestem zadowolony to możemy poprawić, ALE MUSZĘ ZAPŁACIĆ 2.5 TYSIĄCA ZŁOTYCH. PODOBNO ZA KOSZTY SAMEJ OPERACJI.

Co to za podejście do klienta? Zapłaciłem za wyrównanie nosa i liczyłem na uczciwość i podejście do sprawy PROFESJONALNIE. Kompleksu dalej się nie wyzbyłem a pieniądze przepadły. Kolejnych 2.5 tysiąca boję się wydawać, bo kto wie czy nie obudzę się znowu z niesymetrycznie zrobionym nosem.

Nie polecam.

Bardzo dobry chirurg plastyk.Uprzejmość i kompetencja na najwyższym poziomie.Świetna specjalistka.Moje uszy wyglądają teraz obłednie.Pani doktor Jaklik spełniła moje oczekiwania w 100%.Pieknie dziekuje p.doktor i polecam wszystkim, ktorzy borykają sie z problemem odstajacych małżowin usznych. Zabieg bezbolesny, po korekcie niewielki bol. Dziekuje takze przemiłym paniom pielegniarkom asystujacym p.doktor podczas zabiegu.

Jestem po rozszczepie górnej wargi. W czerwcu 2015 r. poddałam się zabiegowi u p. Dr Bożeny Jaklik. Pani Doktor dokonała podniesienia czerwieni wargi i w istotny sposób zniwelowała dotychczasową bliznę nad wargą. Z dokonanego zabiegu jestem bardzo zadowolona. Polecam zabiegi u Pani Doktor Jaklik. Małgorzata z Siemianowic

PANI DOKTOR JAKLIK JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM,OPEROWAŁA TRZY RAZY MOJEGO SYNA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opiekę nad moją 9 letnią córką. urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia. jak miała 4 miesiące, trafiła do pani doktor Jaklik. Wszystkie operacje przeprowadziła dobrze. Najważniejsze dla mnie, że córka mówi dobrze i wygląda ładnie. jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam tego lekarza. jest miłą osoba i fachowcem w swojej dziedzinie. Izabela

Z pewnością mogę polecić Panią Jaklik. Po pierwszym zabiegu korekty uszu ( do którego wybrałam szwy rozpuszczalne, a nie stałe) uszy u samej góry "odskoczyły" po 3 tygodniach (co zdarzyć się może każdemu), po 3 miesiacach miałam korekte i dzisiaj cieszę się pięknymi uszami:) wszystko tak jak chciałam. Co do zabiegu-Pani Jaklik, jak również Panie pielęgniarki wykazały się ogromnym profesjonalizmem i niesamowitą uprzejmością. Korekta również odbyła się bez żadnych problemów (moje zdenerwowanie i strach Pani Jaklik zdołała uspokoić i przekonała mnie, że wszystko się uda i bedzie dobrze). Bardzo polecam!

Pani Jaklik jest bardzo dobrym lekarzem, polecam każdemu kto ma problemy z roszczepami. Spełniła w stu procentach moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona z rezultatów operacji mojego 5 letniego synka. Iwona Bednarek