lekarz Bożena Jaklik

Chirurg plastyczny

Bardzo dobry chirurg plastyk.Uprzejmość i kompetencja na najwyższym poziomie.Świetna specjalistka.Moje uszy wyglądają teraz obłednie.Pani doktor Jaklik spełniła moje oczekiwania w 100%.Pieknie dziekuje p.doktor i polecam wszystkim, ktorzy borykają sie z problemem odstajacych małżowin usznych. Zabieg bezbolesny, po korekcie niewielki bol. Dziekuje takze przemiłym paniom pielegniarkom asystujacym p.doktor podczas zabiegu.

Jestem po rozszczepie górnej wargi. W czerwcu 2015 r. poddałam się zabiegowi u p. Dr Bożeny Jaklik. Pani Doktor dokonała podniesienia czerwieni wargi i w istotny sposób zniwelowała dotychczasową bliznę nad wargą. Z dokonanego zabiegu jestem bardzo zadowolona. Polecam zabiegi u Pani Doktor Jaklik. Małgorzata z Siemianowic

PANI DOKTOR JAKLIK JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM,OPEROWAŁA TRZY RAZY MOJEGO SYNA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opiekę nad moją 9 letnią córką. urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia. jak miała 4 miesiące, trafiła do pani doktor Jaklik. Wszystkie operacje przeprowadziła dobrze. Najważniejsze dla mnie, że córka mówi dobrze i wygląda ładnie. jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam tego lekarza. jest miłą osoba i fachowcem w swojej dziedzinie. Izabela

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Katowice"?

lek. med.
Jerzy Wilgus