Bożena Kalmuk

Protetyk, Stomatolog

Pani Doktor Bożena Kalmuk jest najlepszym dentystą, jakiego znam, a znam wielu.

Pani Doktor Bożena Kalmuk jest najlepszym dentystą, jakiego znam, a znam wielu.

Dotychczasowe komentarze Anonimów, robią wrażenie napisanych na zamówienie. Moja refleksja z wizyty w gabinecie Pani doktor, po porównaniu takiej samej u innych dentystów, nie potwierdza opisywanego hura aplauzu. Na podstawie widocznych dyplomów nie można odebrać Pani dr kompetencji, a nikomu przy-jemności leczenia się w Jej gabinecie, ale są gabinety, gdzie lekarze poświęcają pacjentowi więcej czasu, wykonują swoją pra-cę precyzyjniej i dokładniej, z większym profesjonalizmem, ewi-dentnie bezboleśnie z lepszym, widocznym jakościowo, efektem. W przyjemniejszych warunkach i po niższym koszcie! Podejście dentysty do pacjenta nie może przypominać szklarza, który wybija okna, by je potem szklić lub strażaka, który wznieca pożar by go gasić... A takie wrażenie odniosłem.

same superlatywy. Lepiej nie mogłam trafić. Po raz pierwszy w życiu uśmiech mój mnie nie zawstydza :)

rewelacja w protetyce i implantologii. Pani Bożenka to niesamowita kobieta. Po raz pierwszy od 20 lat uśmiech mnie nie zawstydza :)))

To najlepszy stomatolog i protetyk na jakiego trafiłam. Leczy całą moją najbliższą rodzinę plus znajomych od ok.10 lat. Nie wyobrażam sobie pójścia do innego dentysty. Kiedyś bardzo bałam się wizyt u dentystów, bo wszystkie kojarzyły mi się tylko z bólem. Od lat nie wiem co to ból zęba przy wizycie. To z pewnością również jeden z najlepszych protetyków w Polsce. Zęby zrobione przez Panią Doktor wyglądają jak naturalne, trzeba się naprawdę znać, żeby poznać, że były robione. Może nie jest tania, ale za jakość materiałów i fachową robotę trzeba zapłacić a tu na prawdę warto. Mój mąż ma całę zrobione w porcelanie i po 10 latach zero zastrzeżeń. Gorąco polecam. Ania ze Zgorzelca.

od kilku lat leczę się u tej Pani Doktor. na początku naszej współpracy zaproponowała konkretne lecznie, które konsekwentnie realizuje (w sumie wspólnie realizujemy). Dr Kalmuk to profesjonalistka, dokładna, obowiązkowa. lekarka której można zaufać, przy tym ma ludzkie podejście do pacjentów - a to bardzo ważne w czasach, gdy każdy lub prawie każdy nastawiony jest na zysk. jedyny minus - to ciągły pośpiech i mało czasu dla pacjentów.

jedyny minus - to ciągły pośpiech i mało czasu dla pacjentów.

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia!!! Leczy się u niej cała moja rodzina i nikt nigdy nie żałował. Jest świetna, miła, uprzejma, profesjonalna! Jedyny stomatolog, który potrafi bezboleśnie przeprowadzić leczenie:)

Bardzo przyjemna klinika, uprzejma obsluga,bezbolesne zabiegi,moze troche drogo ale wazne ze profesjonalnie.