Bożena Kalmuk

Protetyk, Stomatolog

Pani Doktor Bożena Kalmuk jest najlepszym dentystą, jakiego znam, a znam wielu.

Pani Doktor Bożena Kalmuk jest najlepszym dentystą, jakiego znam, a znam wielu.

Dotychczasowe komentarze Anonimów, robią wrażenie napisanych na zamówienie. Moja refleksja z wizyty w gabinecie Pani doktor, po porównaniu takiej samej u innych dentystów, nie potwierdza opisywanego hura aplauzu. Na podstawie widocznych dyplomów nie można odebrać Pani dr kompetencji, a nikomu przy-jemności leczenia się w Jej gabinecie, ale są gabinety, gdzie lekarze poświęcają pacjentowi więcej czasu, wykonują swoją pra-cę precyzyjniej i dokładniej, z większym profesjonalizmem, ewi-dentnie bezboleśnie z lepszym, widocznym jakościowo, efektem. W przyjemniejszych warunkach i po niższym koszcie! Podejście dentysty do pacjenta nie może przypominać szklarza, który wybija okna, by je potem szklić lub strażaka, który wznieca pożar by go gasić... A takie wrażenie odniosłem.

same superlatywy. Lepiej nie mogłam trafić. Po raz pierwszy w życiu uśmiech mój mnie nie zawstydza :)

rewelacja w protetyce i implantologii. Pani Bożenka to niesamowita kobieta. Po raz pierwszy od 20 lat uśmiech mnie nie zawstydza :)))

To najlepszy stomatolog i protetyk na jakiego trafiłam. Leczy całą moją najbliższą rodzinę plus znajomych od ok.10 lat. Nie wyobrażam sobie pójścia do innego dentysty. Kiedyś bardzo bałam się wizyt u dentystów, bo wszystkie kojarzyły mi się tylko z bólem. Od lat nie wiem co to ból zęba przy wizycie. To z pewnością również jeden z najlepszych protetyków w Polsce. Zęby zrobione przez Panią Doktor wyglądają jak naturalne, trzeba się naprawdę znać, żeby poznać, że były robione. Może nie jest tania, ale za jakość materiałów i fachową robotę trzeba zapłacić a tu na prawdę warto. Mój mąż ma całę zrobione w porcelanie i po 10 latach zero zastrzeżeń. Gorąco polecam. Ania ze Zgorzelca.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary