lekarz Bożena Karol

Chirurg naczyniowy

1,7
1,8
1,9

Jedno z gorszych spotkań z lekarzami. Trafiłam na SOR z silnym bólem brzucha i z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Skierowanie na SOR do szpitala Czerniakowskiego dostałam od innego lekarza. Przez pierwsze dwie minuty Pani doktor rozpoczęła rozmowę od wywodu, o tym jak młodzi ludzie nikogo nie szanują (w tym ja) oraz że się to na mnie odbije - co się odbije? dalej nie wiem… Usłyszałam, że „cały szpital musi teraz stanąć na nogach bo dziewczę boli brzuch i postanowiła przyjechać o 1 w nocy”. Po co te i inne komentarze? Pani doktor nie zważała na to jak się czuję, że ledwo stoję na nogach, tylko kontynuowała swoj wywód, zanim przeszła do badania. Brak wrażliwości i empatii do drugiego człowieka doprowadził mnie w tym stanie do płaczu, na co Pani doktor nie zareagowała. Podczas kroplówki, przechodząc obok mnie tylko mnie poinformowała, ze nie ma jeszcze moich wyników badan z krwi, wiec moge isc do domu. Po wypis ze szpitala wróciłam dopiero po kilku godzinach. Wyniki badan oraz przepisane leczenie postanowiłam skonsultować z innym lekarzem, ponieważ Pani doktor nie wzbudza ŻADNEGO zaufania. Takie sytuacje sprawiają, ze tylko i wyłącznie w ostatecznej ostateczności udam się do szpitala po pomoc. Szczerze uważam, ze takie osoby nie powinny byc lekarzami i świadczyć pomocy innym. Zawód lekarza to nie tylko obszerna wiedza, ale umiejetność jej przekazania/ wytłumaczenia pacjentowi w przystępny sposób i wrażliwość na ludzki problem. Nie oczekuje głaskania po głowie, ale potraktowania z poszanowaniem godności.

Nie rozumiem niektórych opinii .. Lekarz nie jest od tego aby był miły , szczególnie , gdy widzi rany szarpane i musi sie skupić na sztuce lekarskiej , od Pani doktor oczekiwalem fachowosci , a nie Miłej pogawędki .. Byłem dzisiaj na SOR w szpitalu poludniowym w wawie , niemal uciąłem sobie palec za pomocą piły łancuchowej W spitalu braki personelu , braki w wyposazeniu i logistyce .. ludzie wyzywają stres na personelu , sam to widziałem , w miedzyczasie dzieją sie ludzkie tragedie , byłem tam kilka godzin i ...

Nie rozumiem niektórych opinii ..
W spitalu braki personelu , braki w wyposazeniu i logistyce .. ludzie wyzywają stres na personelu , sam to widziałem , w miedzyczasie dzieją sie ludzkie tragedie , byłem tam kilka godzin i wiele widziałem
Pani doktor zrobiła co mogła i pobiegła do nastepnego przypadku , ludzie z bólem brzucha ??? powinni spotkać sie wpierw z rozumem , chirurg , to człowiek mający na codzień kontakt z powaznymi przypadkami , a pracujący w placówce , która jest nowa , ale ma braki personalne i inne ma dodatkowy stres i moze NIE MIEC czasu zwyczajnie , bo ma powazniejsze przypadki

Lekarz porazka. Komentuje rzrczy ktore nie maja nic wspolnego z powodem zgloszenia sie do niej. Arogancka niemila. Lekarz ktory nigdy nie powinien byc lekarzem .wyszlam z placzem i to nie z tego powodu z ktorego sie zglosilam. Okropny czlowiek.

Lekarz porażka. Wizyta przebiegła w niemiłej atmosferze. Pani doktor była oburzona kiedy o cokolwiek zapytałam. Badanie musiałam przeprowadzić ponownie u innego specjalusty, tym razem kompetentnego. Odradzsm

Calym sercem dolaczam sie do wszystkich negatywnych opinii o pracy tej pani. Gdy z ostrym bolem brzucha karetka przewiozla w nocy moja mame na SOR parkitka pani bozena opryskliwym tonem stwierdzila, ze karetek nie wzywa sie "gdy boli". Podala kroplowke po czym odeslala nas do domu z takim samym bolem. Na szczescie pracownik karekti poradzil nam aby pojechac do blachowni gdzie na cale szczescie zajeli sie mama. Nie bede juz pisal co o lekarzu mowil chirurg specjalista ze szpitala z blachowni. Pani bozeno! to nie jest wpis zlosliwy. Chce po prostu aby ta informacja dotarla do jak najwiekszego grona potencjalnych pani pacjentow. Byc moze inaczej pani pracuje w swoim prywatnym gabinecie a dyzury traktujac jako "zlo konieczne". Warto byloby popracowac nad empatia!!!

Z tą panią miałam do czynienia tylko raz i nie chciałabym jej spotkać już nigdy więcej. Akurat miała dyżur, gdy musiałam wezwać karetkę do nieprzytomnej, starszej i chorej osoby. Niestety ta pani nie powinna być lekarzem. Jest bardzo arogancka, niekompetentna i nie posiada za grosz empatii, nawet w obliczu śmierci pacjenta.

TOi tak za dużo punktów pani doktor odwagi zmienić trzeba pracę , bo konsekwencje postępowania są tragiczne w skutkach. Warto się zastanowić zanim nie będzie za póżno.

Lekarz którego nie obchodzi los człowieka powinien zrezygnować z zawodu .Życzę pani doktor , żeby opamiętała się jak traktuje pacjentów , trafi kiedyś na kogoś, kto pokaże jej gdzie ma miejsce

Niestety pani doktor , nie poodchodzi poważnie do pacjentów:( ignoruje ich i zbywa na zasadzie spychoterapii.Szkoda wysiłku na diagnozę , lepiej pozbyć się pacjenta bez wysiłku.No cóż pacjenci są uzależnieni od służby zdrowia i niejednokrotnie nie mają nic do powiedzenia a lekarze tak jak pani doktor traktuje pacjenta przedmiotowo, a że póżniej są konsekwencje nawet zagrożenie życia kogo to obchodzi .

Miałem przyjemność poznać panią Doktor Karol.Jest świetnym fachowcem i zna się na całej tej robocie Chirurga. Mnie poświęciła sporo uwagi.I tu chcę podziękować Pani doktor za pomoc jakiej mi udzieliła. Polecam tego lekarza naprawdę.Jeżeli ma ktoś problem nie odmówi udzielenia pomocy.