lekarz Bożena Kawecka-Kowalik

1,1
1,7
1,2
2,1

To jakaś masakra, totalna. Syn dziś był z problemami skórnymi u rąk. Pani na to , ze zioła trzeba, bez określenia i przypisu jakie, żadnej diagnozy ani recepty. 6 min 150 zł. Tragedia , nie chodźcie!

Potwierdzam powyższe opinie, pytałam panią dr o pieprzyk, czy jest groźny, jak obserwować, czy nie ma niepokojących zmian itp... Nie podeszła nawet żeby obejrzeć, zza biurka skierowała od razu na wycięcie do Jeleniej Góry. Moja noga tam więcej nie stanęła.

nie polecam nikomu mieszkam w Lubaniu i tylko ten lekarz przyjmował na kase chorych,wiec byłam zmuszona!! Pani lekarka nic sie nie zna odsyła na leczenie do Legnicy, odbiera prywatne telefony np od corki i olewajac pacjenta rozmawia z bliskimi!!!

Z poważniejszą dolegliwością nie radzę korzystać z usług tej specjalistki. Parę lat temu miałam przyustne zapalenie skóry, którego oczywiście Pani doktor nie rozpoznała. Byłam leczona na alergię przez ok. roku Elokomem, w wyniku którego dostałam strasznego trądziku posterydowego i cudem uniknęłam trwałego uszkodzenia skóry. To był koszmar, którego nikomu nie życzę.

Kilka lat temu miałam duży problem z trądzikiem. Pani doktor przez 8 miesięcy faszerowała mnie jednym i tym samym antybiotykiem i stwierdziła, że nic innego mi nie pomoże. Inny lekarz, do którego trafiłam przez przypadek i nie w Lubaniu, dowiedziawszy się metod leczenia w/w lekarki złapał się za głowę. W ciągu kilku miesięcy trądzik został wyleczony i to nie antybiotykiem! Niestety, w związku ze złym wyborem zawodu przez tą Panią i jej widoczną niekompetencją, zostały brzydkie blizny...

Nie polecam,szkoda pieniędzy na wypisane przez nią leki,nie pomogły, zła diagnoza.

Od półtora miesiąca leczę u pani doktor uciążliwą wysypkę w okolicy pasa. Pani doktor przepisuje różne maści, po których nie ma żadnego efektu. Podczas kontroli nawet nie wstanie z krzesła, żeby obejrzeć wysypkę. Stanowczo odradzam wizytę u Pani Doktor.

Byłam u tej Pani ładnych kilka lat temu z łupieżem, lekkimi pryszczami i wysypką alergiczną. Pani nawet mnie nie dotknęła, jakby się bała że się zarazi. Czułam się jak trędowata (a wiadomo że dojrzewająca nastolatka takie traktowanie bierze bardzo do siebie), ogólnie zresztą wizyta przebiegała raczej niekomfortowo, nic nie zostało mi wytłumaczone. Pani dr dała mi kilka próbek szmponów leczniczych, które nic nie pomogły i odesłała do domu. Zdecydowanie nie polecam ,a Pani dr powinna się chyba zastanowić nad zmianą zawodu bo wyraźnie dermatologia jej nie odpowiada.

Pani doktor wyraźnie się brzydzi pacjentów i ich chorób.

Pani doktor wyraźnie się brzydzi pacjentów i ich chorób.

nie polecam w żadnym przypadku!!byłam u pani doktor z dwoma problemami.pierwszy polegał na tym że mam problemy z twarzą czyli trądzik a drugi na tym że mam pieprzyka którego cały czas zrywam i obawiam się o zdrowie.niestety pani doktor nawet nie wyszła zza biurka żeby przyjrzeć się bliżej mojemu problemowi zaproponowała tylko jakąś maść(która nic nie zadziałała) i usunięcie pieprzyka bez żadnych dodatkowych informacji:( w dodatku zero uprzejmości.