lekarz Bożena Koba-Wiśniewska

Lekarz rodzinny

Do Pani Doktor prowadzę synka z pełnym zaufaniem. Nigdy nie lekceważy żadnych objawów choroby. Na szczególne podkreślenie zasługuje ogromna kultura osobista, takt i czas, który zawsze ma dla pacjenta. Lekarz z powołania. Dziękuję!

Eszystkie pozytywne ipinie odnosnieP.Doktor Koby-Wiśniewskiej są w pełni uzasadnione.Jestem pacjentem P.Doktor od maja 2015r.Jest niesamowicie miła i sympatyczna.Oczywiscie ogromna wiedza medyczna oraz stosunek do pacjenta czynią P.Doktor wyjątkową osobą.Gorąco polecam.Krzysztof

Gdy pracowała w przychodni ZAWIDAWIE leczyli się u Pani doktor mama i tata. Nie mam odpowiednich słów aby wyrazić uznanie dla Pani doktor. Edmund Mulica

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Bardzo miła i opiekuńcza. Nie wystawia pochopnych diagnoz, stara się poznać pacjenta. Dzisiaj była z moją 10 miesięczną córeczką, pani doktor poświęciła na ponad pół godziny. Bardzo polecam!!!!

Bardzo oddana pacjentom oraz swojej pracy

Bardzo oddana pacjentom oraz swojej pracy