dr Bożena Kulpa

2,9
2,7
2,4
2,2

Ja też dzisiaj byłem, czułem się jak śmieć w rozmowie z nią. Była niemiła, niepomocna, arogancka i utrudniała mi cały proces odczulania który mam od 3 lat. Bardzo źle się czuję po tej wizycie

Lekarka niemiła, arogancka, opryskliwa wobec pacjenta, traktuje go jak wroga i zło konieczne. Zdecydowanie odradzam

Pani Doktor Bożena Kulpa jest wspaniałym lekarzem! Dzięki Niej wychodzę z astmy alergicznej. Jest bardzo rzeczowa i konkretna. Trafia z lekami w dziesiątkę. Szanuje pacjenta co jest rzadkością! A przy tym jest bardzo miłą osobą. Serdecznie polecam Panią Doktor!

Winny zawsze jest pacjent... Lekarz z kompleksami lub może tylko niedouczony przypadek ;-) Nie polecam!

Nie polecam!

Witam, dostalam skierowanie na testy do alergologa, zapisano mnie wlasnie do pani Kulpy. Dodam ze to pierwsze moje takie badanie i pierwsza wizyta u takiego lekarza o czym poinformowalam pania doktor. Po chwili patrzenia w skierowanie uslyszalam ze nie zrobi mi zadnego badania, mam wracac do lekarza od skierowania bo nie jestem jej pacjentem i takiego badania nie wykona. Nie intetesowaly jej moje argumenty ani pytania ani informacja ze szukam przyczyny astmy. Po krotkiej dyskusji zapytalam co mam teraz zrobic? Wyjsc i zapisac sie gdzie indziej. Nie interesuje mnie chlodne przyjęcie nie wszyscy musza byc usmiechnieci ale brak jakiegokolwiek zainteresowania choroba budzi we mnie watpliwosci profesjonalizmu tego lekarza.

Najbardziej antypatyczna pani doktor na jaką miałam nieprzyjemność natrafić. Pomimo iż kolejka do jej gabinetu miała 30 min opóźnienia pani doktor znalazła czas na rozmowy z innym członkiem personelu podczas gdy pacjent czekał w gabinecie.

Pani doktor byla mila, sluchala kontekstu, bardzo konkretnie zabrala sie za szukanie przyczyn problemow i dorazne lagodzenie objawow. odpowiedziala tez na wszystkie moje pytania. nie mam nic do zarzucenia.

Może na początku sprawia wrażenie średnio sympatyczne ale co do mojej córki z diagnozą trafiła w 10-kę a byłam wcześniej u kilku lekarzy. Efekt tego jest taki ,że zamiast kilku antybiotyków w roku zdarza się jeden albo i nie:) wychodzimy z choroby na lekach wziewnych zdecydowanie polecam bo jest skuteczna a to,że jest mało komunikatywna nadrabiam tym,że sama o wszystko wypytuję.

Chodzę z synem od dłuższego czasu. co 4-6 tygodni na odczulanie. lekarz jak lekarz, nie można sie przyczepić. Poleciłabym spokojnie znajomym. Dobrze leczy, udziela informacji, wszystko dokładnie sprawdza, a że służbistka, to chyba tylko na plus.

Pani doktor od progu zrobiła na mnie złe wrażenie niechlujnym wyglądem, i potwierdziło się ono później w trkcie niesympatycznej rozmowy. Asekuranctwo względem NFZ i jego obostrzeń dot. leków alergologicznych wyłaziło w każdym zdaniu. Nie słuchała co do niej mówię a nawet przerywała mi po trzech słowach, gdy próbowałam odpowiedzieć na zadane pytanie. Merytorycznie- tez mnie nie przekonuje, na tyle na ile nabrałam już doświadczenia i wiedzy, bo oczywiście nie jestem lekarzem. Generalnie zepsuła mi nastrój swoją postawą, nie zaproponowała niczego rozsądnego, i ogólnie nie polecam tego lekarza.