Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%

Super lekarz polecam jestem bardzo zadowolona juz od 6 lat. Położna tez jest super. Buziaczki nie będziecie żałować.

nie polecam,przez siedem miesięcy nie potrafiła dojrzeć,że dziecko ma bardzo poważną wadę- z którą nie przeżyje.

Pani ginekolog przyjmuje(owała) w warunkach nieintymnych. Kontakt telefoniczny wręcz niemożliwy. Przypadek problemów z zajściem w ciąże oddaje do INvimed, sama przyznaje, że nie radzi sobie z przygotowaniem do ciąży.

Najlepsza pani doktor pod słońcem, odkąd ją odwiedziłam nie chcę chodzić nigdzie indziej. Odpowiada na wszystkie pytania, sama zadaje dużo pytań, więc widać że chce się dowiedzieć jak najwiecej o chorobie, jej przyczynach. polecam.

W szczególności polecam młodym dziewczynom ! Rewelacyjna obsługa !

W szczególności polecam młodym dziewczynom ! Rewelacyjna obsługa !

Osobiście jestem bardzo zadowolona, a nie mam wcześniejszego dobrego doświadczenia z gin.

Jak dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem! Chodzę do niej od 5 lat,prowadziła moja pierwszą ciąże, teraz prowadzi drugą i nie wyobrażam sobie innego lekarza(miałam też kontakt z innymi lekarzami i wszyscy się chowają).Za nią nawet pojechałam do Skwierzyny rodzić, bo tam ma dyżury, oddział łącznie z personelem też był miły, co rzadko się zdarza. Chcę rozwiać nie których Pań obawy, że jest miła, bo się jej za to płaci, otóż NIE! Ona jest miła z natury, chodziłam do niej jak przyjmowała na kasę chorych i tak samo się mną ...

Jak dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem!
Ona jest miła z natury, chodziłam do niej jak przyjmowała na kasę chorych i tak samo się mną i moim dzidziusiem zajmowała, jak robi to teraz. Ma czas i podejście do pacjenta.
A najgorsze jest to, że nasza Kasa Chorych pozbywa się dobrych lekarzy, smutne choć prawdziwe:(
Ale ze szczerego serca polecam ją każdej kobiecie, bo nie każda wizyta w gabinecie musi być koszmarem:))

Ja jestem pacjentką Pani Lech już od8lat prowadziła moją pierwszą ciąże teraz drugą i wciąż jest tak samo troskliwa jak na pierwszej wizycie rewelacyjny lekarz ma podejscie do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Wysoki standard i bardzo miło zajmuje się pacjentką mam do niej w stu procentach zaufanie wszystkim polecam Panią Dr. Lech.

Pani doktor i owszem miła, sympatyczna, delikatna, ale czy to wystarczy by mówić o fachowości i kompetencjach lekarza?? "Leczyłam się" dość długo u Pani doktor i miałam takie same odczucia jak większośc opiniujących, ale niestety się rozczarowałam.