lekarz Bożena Lęcznar

Nefrolog, Pediatra

Pani doktor okazuje autentyczną troskę o pacjenta i zrozumienie dla rodziców. Skrupulatnie bada, tłumaczy wyniki, uspokaja, jest opanowana. Jest bardzo pomocna. Czuliśmy, że nasz synek jest w dobrych rękach. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

Fantastyczny lekarz, sprawdza wszystko bardzo dokładnie, zawsze ma czas żeby wyjaśnić rodzicom skomplikowane kwestie medyczne. Sprawia swoim podejściem do pacjenta że rodzice czują że ich dziecko jest pod najlepszą możliwą opieką.

Pani doktor łączy profesjonalizm pozostając przy tym życzliwym i ciepłym człowiekiem. Można na nią zawsze liczyć, nie zbywa ani małych pacjentów ani ich rodziców, jest bardzo pomocna i każdego traktuje bardzo indywidualnie. Nie spotkałam nigdy tak dobrego lekarza.

Pani Lęcznar jak dla mnie to rewelacyjny lekarz. Poznałam ją podczas mojego długiego pobytu z dzieckiem w szpitalu pediatrycznym. Jest uprzejma, grzeczna, otwarta na pytania rodziców, poświęca wiele czasu choremu dziecku. To kompetentny i świetny specjalista. Mnie urzekła tym, że jest niezwykle dokładna w swojej pracy, sprawdza i łączy w całość wiele faktów, bardzo dokładnie interpretuje wyniki badań. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

uważam, że więcej słów nie potrzeba, ponieważ zawsze jest bardzo konkretnie, bardzo indywidualnie i na temat. :) lekarz z prawdziwym powołaniem i oby było takich lekarzy dużo.

Cudowny lekarz. Jedyny, do którego mam zawsze zaufanie. Zawsze można na Panią Doktor liczyć.

Cudowny lekarz z wielkim powołaniem. Leczy moje dziecko od 5 lat i z czystym sumieniem mogę Panią doktor polecić

Witam serdecznie. Od 1,5 roku jesteśmy pod stałą opieką Pani doktor. U Julci w wieku 6 m-cy wykryto refluks moczowy. Od tego czasu borykamy się z uporczywymi zakażeniami dróg moczowych. Pani doktor jest zawsze kiedy jej potrzebujemy, bez względu czy jest to weekend, wieczór, czy święto zawsze można do niej zadzwonić gdy coś się dzieje. Ma niesamowitą pamięć do pacjentów i zaleceń. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, jest niesamowicie dokładna, kompetentna i doskonała w tym co robi. Poświęca się dzieciom bez reszty - nie wiem co byśmy bez niej zrobili..... Bardzo dziękujemy za dotychczasową opiekę i polecamy WSZYSTKIM dr Lęcznar!!!!

Pani dr Lęcznar ma niesamowitą pamięć. Profesjonalnie podchodzi do każdego małego pacjęta:) Polecam z czystym sumieniem!

Pani dr używa często niezrozumiałego, typowo medycznego słownicwa

Pani dr używa często niezrozumiałego, typowo medycznego słownicwa