lekarz Bożena Lęcznar

Nefrolog, Pediatra

Fantastyczny lekarz, sprawdza wszystko bardzo dokładnie, zawsze ma czas żeby wyjaśnić rodzicom skomplikowane kwestie medyczne. Sprawia swoim podejściem do pacjenta że rodzice czują że ich dziecko jest pod najlepszą możliwą opieką.

Pani doktor łączy profesjonalizm pozostając przy tym życzliwym i ciepłym człowiekiem. Można na nią zawsze liczyć, nie zbywa ani małych pacjentów ani ich rodziców, jest bardzo pomocna i każdego traktuje bardzo indywidualnie. Nie spotkałam nigdy tak dobrego lekarza.

Pani Lęcznar jak dla mnie to rewelacyjny lekarz. Poznałam ją podczas mojego długiego pobytu z dzieckiem w szpitalu pediatrycznym. Jest uprzejma, grzeczna, otwarta na pytania rodziców, poświęca wiele czasu choremu dziecku. To kompetentny i świetny specjalista. Mnie urzekła tym, że jest niezwykle dokładna w swojej pracy, sprawdza i łączy w całość wiele faktów, bardzo dokładnie interpretuje wyniki badań. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

uważam, że więcej słów nie potrzeba, ponieważ zawsze jest bardzo konkretnie, bardzo indywidualnie i na temat. :) lekarz z prawdziwym powołaniem i oby było takich lekarzy dużo.

Cudowny lekarz. Jedyny, do którego mam zawsze zaufanie. Zawsze można na Panią Doktor liczyć.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24