lekarz Bożena Lis

1,6
1,7
1,8
1,4

Jedna z najgorszych Pani doktor u jakie byłam. Na starcie była oschła i nie miła. Przyszłam z problemem trądziku. Wyjaśniłam Pani że mam delikatna skórę i muszę używać lekkich kremów bo inaczej mi się uskodzi. Niestety Pani nie chciała tego słuchać i powiedziała że jestem młodą osobą i nie mam prawa spreczać się z doświadczonym lekarzem. Po wizycie dostałam krem który okazał sie na tyle mocny że mogłam skórę ściągać płachtami przy okazji płacząc z powodu pieczenia. Zaznaczę że stosowałam zgodnie z zaleceniem. Polecam omijać szerokim łukiem.

Byłem u dermatologa. Pani Bożena Lis- Najgorszy specjalista jakiego w życiu spotkałem, z pretensjami, że tam wgl jesteś. Nie słucha pacjenta, podczas wizyty odbierała 3 razy prywatne telefony i sobie rozmawiała. Opryskliwy ton, gdy zacząłem opowiadać o swojej dolegliwości przerwała wypowiedź, że taka informacja nie kosztuje 150 tylko juz 200zł, bo to jest coś innego. Jednym słowem tragedia, żałuję, że wybrałem tego Lekarza. Następnym razem w recepcji poproszę o imię i nazwisko doktora, żeby poczytać opinie, bo Pani Lis na rankingu lekarzy ma je tragiczne. Teraz musze umówić się do kolejnego dermatologa i nawet nie wiem czy wierzyć je w te diagnozy skoro niemal 100% diagnoz według innych użytkowników była błędna. OMIJAĆ!

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Bardzo dobra współpraca z pacjetem .Polecam w 100 % Panią Doktor Bożenę Lis .

NIE POLECAM. zero podejscia do pacjenta. "pani doktor" nie jest zainteresowana rozmowa z pacjentem, nie przeprowadza wywiadu, a kiedy pacjent sam mowi nie slucha. wybiera leki chyba losowo, albo wedlug profitow chyba za co dostaje dodatki. leki zupelnie nieadekwatne do dolegliwoaci. bylam na wizycie w ramach nfz, wiec bylo to darmowa wizyta, a i tak wyszlam z niej zazenowana. dodam, ze trwalo to moze 3 minuty... tragedia.

Wobec aroganckiego zachowania lekarki w porę i na swoje szczęście zaprzestałem leczenia. Szczerze NIE POLECAM ! Trudno powiedzieć czy jest lekarką bo nie wygląda na to że ma pojęcie o leczeniu i o kontakcie z pacjentem. Szkoda, że nie ma tu w ocenach skali na minus bo chętnie bym skorzystał.

Szczerze NIE POLECAM !

Byłam u tej pani doktor na pierwszej wizycie, była bardzo nie miła, dała wyrazie do rozumienia, że ona tu rządzi, ona jest tym człowiekiem wykształconym i najmądrzejszym, nie pozwoliła mi dojść do słowa. Byłam u niej góra 5 min. Wstala z krzesla spojrzala tylko na twarz i juz wiedziala co mi dolega, nie zadawajac żadnych pytań. Przepisała leki ktore kosztowaly mnie 90zł. Stwierdzila ze to zadne uczulenie tylko jej to wyglada na zwykly tradzik, ale przepisala mi tabletki odczulajace... teraz sie mecze z jakims stanem zapalnym skory, napuchnieta twarz, wysypka, ostre zaczerwienie i swiad co mi nie daje spac w nocy. Teraz sie zastanawiam czy jechac do pani doktor czy do szpitala.

Byłam drugi raz u tej lekarki. Nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, leki przepisuje jak leci. Nie polecam!

Zenada. Byłem u tej pani w przychodni na naftowej i zostałem potraktowany jak intruz. Nie dość że postawiła błędną diagnozę to jeszcze była opryskliwa i nieuprzejma. Szczerze odradzam tego "specjalistę".

Byłam z córką 2 razy u tej Pani,za każdym razem przepisywała inne leki ponieważ te nie skutkowały,wręcz przynosiły odwrotny rezultat.Nastąpiło nasilenie choroby.Były 2 diagnozy i obie błędne.Pani powiedziała"że będziemy szukać lekarstwa do skutku aż zadziała"podkreślam że nie wiedziała na jaką chorobę cierpi dziecko.Była opryskliwa,nie uprzejma,ludzi traktuje taśmowo.Zmieniłam lekarkę,dostałam inne leki dla córki i już po paru dniach był efekt.Nie polecam taj Pani.