dr n. med. Bożena Małowska-Perzyńska

2,5

Na pilną wizytę czekałem jedyne pół roku z hakiem. W gabinecie byłem jakieś 5 minut, po czym dowiedziałem się, ze w chwili obecnej nic mi nie ma i że mam przyjść znowu kiedy pojawi się problem. Z takimi lekarzami strach na cokolwiek chorować. Mocno odradzam wizytę u tej 'specjalistki'.

Nie polecam. Pani doktor traktowała mnie jakbym zajmowała jej czas. Nie potrafiła/ nie chciała udzielić mi odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania na temat wzroku. Czułam się jakbym chciała na siłę coś wyłudzić. Kiedy mówiłam, że w danej mocy soczewek nie widzę dobrze odnosiła się do mnie jakbym ją oszukiwała. Cała wizyta wyglądała jakbym była intruzem, a nie pacjentem, który chce zbadać wzrok i dowiedzieć się co się dzieje z oczami. Pani doktor była nieprzyjemna i na pewno nie skorzystam już nigdy z jej usług.

bardzo dobra pani dr mam poważne schorzenia oczu jaskra-zasma- oraz amd dostaje sastrzyki do oka prawego co 2 miesiące zapisałem się do pani dr i jestem bardzo zadowolony poswieciła mi bardzo dużo czasu oraz dokładnie zbadała w tym ciśnienie w oczach oraz dobrała mi szkła bo nic prawie nie widziałem pani dr bardzo dokładna polecam i jeszcze raz ją polecam w sante w Bytomiu dawno już nie byłem tak dokładnie zbadany i dziwie się tym co zle piszą o pani dr to jakies chyba pajace i nie wiedzą co piszą i tylko oczerniają jak tak można oczerniać // opinie// super pani dr i będę się uniej leczyć bo można jej zauac bo jest naprawdę bardzo dobrym okulistą pozdrawiam Tadeusz gorszwin bytom

Beznadzieja -nikomu nie polecam , bo można oślepnąć.Pacjentów traktuje jak zło konieczne , nie potrafi przyznać się do błędu i chociażby przeprosić

Lekarka potraktowała mnie przedmiotowo. Z wielką niechęcią raczyła pobieżnie zbadać mi oczy. Zapisała krople, nawet nie poinformowała mnie jak stosować. Czekała tylko, aż wreszcie opuszczę jej gabinet.

Bardzo dobry okulista, 100% profesjonalizmu i zaangażowania. Badanie bardzo dokładne. Oby wiecej takich lekarzy.