lekarz Bożena Miller-Kowal

Stanowczo odradzam komukolwiek korzystania z usług oferowanych przez panią doktor. Na wszystkich wizytach uprzejma i taktowna, obiecująca opiekę podczas porodu cyt: " ...proszę dzwonić nawet po 12 w nocy, na pewno przyjadę jak się coś będzie działo...". Podczas pobytu w szpitalu pacjent traktowany przedmiotowo, bezinteresownie, zupełnie jakby nie wiedziała że jest się jej pacjentem. Salę omija szerokim łukiem. Poród wywoływany przez tydzień (pomimo zapewnień ze strony pani doktor że kiedy znajdę się w szpitalu będzie wywoływała poród wszystkimi możliwymi sposobami) jednak kiedy się w nim znalazłam i poród się opóźniał kilka dni to nic nie zrobiła. Gdyby nie zdecydowana pomoc ze strony położnych, to mojego dziecka by nie było teraz z nami. Kiedy już odeszły mi wody i zadzwoniłam powiadomić o porodzie to pani doktor stwierdziła iż są inni lekarze którzy mają obecnie dyżur i jej obecność przy porodzie jest całkowicie zbędna (pomimo wcześniejszych zapewnień o tym że przy nim będzie). Syn urodził się 6 dni po terminie w zamartwicy okołoporodowej, wody płodowe były jak błoto, okręcony 2 razy pępowiną w okół szyi (przy badaniu dopplerem stwierdziła że wszystko jest w znakomitym porządku).
Osobom które chcą skorzystać z usług oferowanych przez panią doktor Bożenę Miller Kowal radzę się głęboko zastanowić powierzając jej tak cenne życie jakim jest dziecko.
Jest wiele innych prawdziwych LEKARZY którzy nie przeliczają czyjegoś życia na pieniądze.

Pani doktor prowadziła całą moją ciążę prywatnie było to w 2005r od tego momentu minęło sporo czasu dlatego mogę już na spokojnie o tym napisać.Przebieg ciąży był jak najbardziej prawidłowy pod jej koniec nie czułam jednak ruchów dziecka(dodam że to była moja pierwsza ciąża) na co pani doktor pow.że pod koniec ciąży tak jest-ok pomyślałam w końcu jest to opieka prywatna-po zrobieniu zapisu KTG w szpitalu który wykonała na swoim dyżurze stwierdziła że pisak żle pisze i w ten sposób wróciłam do domu.Kiedy nadszedł termin porodu pani doktor nie mogła już mi wypisać zwolnienia ze swojego gabinetu tak więc położyła mnie na oddział w Skarżysku
(jeszcze wtedy tutaj pracowała).I całe szczęście w tym wszystkim że znalazły się kompetentne PANIE POŁOŻNE które się mną zaopiekowały i pomogły mi urodzić!!!!Gdyby nie ich pomoc nie byłoby w tej chwili z nami naszego wspaniałego synka!!badane wody miały być czyste i klarowne a była tragedia...ciąża przetrzymana po terminie wogóle pani doktor omijała moją salę szerokim łukiem jakbym nie była jej pacjentką.Mój synek urodził się w ciężkiej zamartwicy z pojedyńczą czynnością serca w 1 minucie dostał 2 pkt w 10-tej 4!!!przez 3 lata życia korzystał z rehabilitacji a do tej pory z poradni neurologicznej właśnie w styczniu czeka nas jeszcze rezonans magnetyczny głowy!i nie wiadomo jak długo będziemy musieli korzystać z poradni?!w całym tym nieszczęściu jakie naszego synka spotkało i nas jest tylko to ważne że tylko dzięki BOGU który nad nim czuwał i chciał żeby żył rozwija się prawidłowo uczęszcza do szkoły wspaniale się uczy...Każdy kto zna przypadek syna jest pełen podziwu że po takich przejściach nasze dziecko wygląda i rozwija się tak a nie inaczej!!
W tamtym czasie nie miałam głowy ważniejsze było życie mojego dziecka ale pani doktor powinna za to odpowiedzieć teraz jest już za póżno ja już z porad i wizyt pani doktor nie korzystam i nigdy nie będę.Byłam tylko na jednej wizycie po porodzie i na moje pytanie które zadałam-czy tak musiało być skoro tak dbałam o siebie i dziecko było upragnione i wyczekiwane odpowiedż pani doktor-WIDOCZNIE TAK MUSIAŁO BYĆ!to jest podejście lekarza który cały czas pobierał za wizyty pieniądze i to nie małe!uraz po porodzie pozostał nie planujemy więcej dzieci....

Pragne podziekowac Pani Doktor za uratowanie mojego synka. Mimo iz, nie byla moim ginekologiem prowadzacym, w szpitalu jako jedyna wykazala sie najzyzszej jakosci specjalista a przedewszystkim "czlowiekiem", serce mojego nienarodzonego synka wstrzymalo sie 3 krotnie wciagu 10 h, "doktorzy" na dyzurach jak pan Urbaczka- nadwyraz oblesny i zle wychowany szowinista i pan ordynator (2003 rok) ktory to wziol od meza 2000 zl za szczegolna opieke nad rozwiazaniem mojej ciazy okazali sie ... nie chce uzyc w tym miejscu epitetow ktorymi to powinnam ich okreslic. Chcialabym podsumowac, iz Pani Doktor Miller- Kowal to nie tylko Wielki Specjalista, ale przedewszystkim wspaniala osoba ktora wziela sobie do serca wartosc zycia nienarodzonych dzieci i ktora traktuje pacjentki z szacunkiem i troska ktorych to szukamy zwracajac sie do lekarzy. Bardzo Pani dziekuje, dzieki Pani moge podziwiac co dzien jak wspanialy jest moj syn i cieszyc sie rodzicielstwem!

ginekolog godny polecenia jestem bardzo zadowolona z pani doktor

ginekolog godny polecenia jestem bardzo zadowolona z pani doktor

Jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna pani, Dobry sprzęt. Nie jest zarozumiała ani nie wywyższa się jak mój poprzedni lekarz. Na wizytach czuje się komfortowo. Pani doktor interesuje się pacjentką i jest wyrozumiała. Serdecznie polecam :)

Miła pani i sympatyczna. Nie miałam problemów z ciążą,wiec ciężko powiedzieć czy jest kompetentna. Mało tłumaczyła i o wszystko musiałam pytać.Teraz korzystam z usług innego lekarza.

Świetna, miła i bardzo dobra Pani Doktor

Świetna, miła i bardzo dobra Pani Doktor

polecam jest bardzo dobrym lekarzem, opiekuje się swoim pacjentem naprawdę dobrze - polecam

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza !!!!!!!!!!!!!!!! Nie potrafiła odczytać poprawnie wyników badań.Podczas wielokrotnych badań USG nie potrafiła wykryć komplikacji jakie towarzyszyły mojej ciąży. Dla mnie i mojego dziecka było już za póżno mam nadzieje że kazdy dobrze się zastanowi przed pójściem do niej na kolejną wizyte .!!!!!!!!

Lubi się spóźniać i trzeba długo czekać przed gabinetem co jest niekomfortowe

Lubi się spóźniać i trzeba długo czekać przed gabinetem co jest niekomfortowe