dr n. med. Bożena Nowak

Niestety nie mam dobrej opinii o dr Bożenie Nowak, bardzo roztrzepana kobieta, wiecznie się spieszy, do dzieci podejście zerowe, prawie na każdej wizycie antybiotyki przepisuje oraz tube na wziewy (sterydy) gdzie to jest nie potrzebne ponieważ byłam sprawdzić dziecko u innego pediatry.

Bardzo jestem zadowolona z Pani Doktor. Uważam, ze najlepszy lekarz jaki mógł nam się przytrafić. Chodzą moje dzieci i ja od dwóch lat. Mam pełne zaufanie i w momencie kiedy nadarzają nam sie choroby to wiem ,ze szybko one miną, bo forma leczenia jak dla mnie doskonała. Polecam wszystkim Panią Doktor.

Bardzo jestem zadowolona z Pani Doktor.
Uważam, ze najlepszy lekarz jaki mógł nam się przytrafić.
Chodzą moje dzieci i ja od dwóch lat.

Witam wszystkich rodzicow. Chcialabym ostrzec przed Pania doktor. leczylismy dziecko u niej od urodzenia, dziecko przez pierwsze 2 lata w ogole nie chorowalo, zaczelo chorowac jak sie okazuje na skutek alergii na grzyby i plesnie co powodowalo ciagly kaszel, chociaz kazda infekcja zaczynala sie katarem. pani doktor zawsze przepisywala wziewy i sterydy, przez 2 lata przeszlismy gehenne dziecko na sterydach nie spalo spokojnie, mialo duzo skutkow ubocznych i zdrowotnie zadnej poprawy, pani doktor oczywiscie stwierdzila ze to astma i caly czas sterydy, oczywiscie one nie pomagaly wiec dziecku kazda infekcja sie rozwijala bardziej i konczylo sie na antybiotykach, kilkakrotnie po kontroli u pani doktor ktora stwierdzla ze jest wsyzstko w porzadku ladowalismy w szpitalu bo choroba sie zaostrzala . pani doktor przepisuje antybiotyki jeden po drugim takze moje dziecko nawet 5 razy pod rzad bralo antybiotyk chociaz i tak znowu zachorowywalo, zero skierwoan na badania zeby wyjasnic przyczyne, nie slucha rodzica jak opisuje objawy i ciagle upiera sie przy oskrzelach, chociaz inni lekarze stwierdzili ze to typowy kaszel alergiczny a infekcje katarowe to efekt przerosnietego midlaal w tej chwili migdal tak jest przerosniety ze dziecko juz ma klopoty ze sluchem, ale oczywiscie pani doktor sama z siebie skierowania nie wypisze do odpowiednich specjalistow, chociaz po zmianie lekarza bez mowienia o migdale lekarz pediatra od razu zobaczyl jak wielki jest migdal . na pewno jest mila i ma podejscie dla dzieci, ale roztrzepana, nie slucha co sie mowi sugerujac ze rodzic jest glupi a ona wie lepiej, nie posiweca duzo czasu, bo inni czekaja wiec juz kaze isc, takze odradzam tego lekarze i ostrzegam przed nim. teraz po zmianie lekarza sie okazalo ze zadnej astmy nie ma nie musial 2 lata brac sterydow, takze zmarnowalismy 2 lata na niepotrzebne leczenie ze wzgledu na nietrafne diagnozy.

ODRADZAM! Pierwsze tygodnie z dzieckiem dzięki Pani doktor wspominam jak koszmar. Co wizyta, to coś było nie tak i Pani gr odsyłała nas prędko do lekarza specjalisty- ze wskazaniem do kogo i oczywiście zazwyczaj prywatnie. Kiedy skierowała nas do neurologa, bo dziecko miało zeza i przykurcz ręki, pojechaliśmy prywatnie do dobrego pediatry. Pani dr patrzyła się na nas jak na kosmitów- o co nam chodzi, bo dziecko zdrowe i super się rozwija. Kiedy opowiedzieliśmy nasze przeżycia, powiedziała byśmy zmienili lekarza, bo ten albo nie umie stawiać diagnoz albo nas naciąga na prywatne wizyty.Szkoda naszych nerwów i narażania dziecka na niepotrzebny kontakt z zarazkami. Byliśmy też na Krysiewicza, bo dziecku za szybko rosła głowa. Tam też dziwili się opinii lekarza, bo w tych tyg.dziecku zwiększa się obwód głowy. Przenieśliśmy się do innej przychodni jest super!

Nie polecam Pani doktor. Chodząc tam z moim synem zawsze stwierdza u niego zapalenie oskrzeli, obojętnie czy ma kaszel czy tylko katar. No i oczywiście zawsze antybiotyk. Wizyta 5 minut - antybiotyk i do widzenia, oczywiście bezwzględny zakaz puszczania syna do przedszkola!

Dzięki Pani doktor, ja straciłam pokarm i po 1 m-cu zakończyłam karmienie mojego synka a moje dziecko męczyło się przez 6 tygodni z żółtaczką. Miał bardzo wysoki poziom bilirubiny której Pani doktor nie potrafiła zbić. A jak poprosiłam o skierowanie na konsulację do poradni chorób zakaźnych to tak mnie zmieszała z błotem że podważam jej kompetencje tak jakby ona była nieomylna!!!! Po konsultacji dostałam tabletki i po 3 dniach bilirubina całkowicie spadła. A Pani doktor walczyła z nią 6 tygodni! Nie polecam!!!! Nie jest lekarzem nadającym się do pracy z dziećmi!!!!

wspaniała lekarka od 11 lat leczę u niej swoje dzieci,niestety mają poważne kłopoty zdrowotne i jesteśmy częstym gościem Pani doktor i innych specjalistów i bez wahania mogę ją polecić ,lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i na tle innych wypada rewelacyjnie dobre podejście do dzieci i doskonale wyjaśnia istniejące problemy a w odniesieniu do niektórych wcześniejszych wypowiedzi to po prostu są osoby którym i doktor House nie dogodzi:)

Bardzo dobra lekarka ale czasami za bardzo wrażliwa na alergię.

Bardzo dobra lekarka ale czasami za bardzo wrażliwa na alergię.

pani doktor ma zawsze tylko jedna diagnoze alergia lub astma Moje dziecko leczyla na silna alergie. Po konsultacji z innymi lekarzami okazalo sie ze syn nie jest alergikiem i wszelkie infekcje przechodza praktycznie bez leków Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Jest super pediatrą, świetnie i kompetentnie rozmawia z rodzicami, lecze swojego synka u niej od urodzenia czyli od 5 lat :-)