lek. med. Bożena Nowowiejskalek. med. Bożena Nowowiejska - zdjęcie profilowe

lek. med. Bożena Nowowiejska

Internista, Diabetolog

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz specjalistą diabetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Cukrzyca jest współczesną ...

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz specjalistą diabetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Cukrzyca jest współczesną chorobą cywilizacyjną, która dotyka 7% społeczeństwa, w tym coraz więcej młodych ludzi. Cukrzyca nieleczona może prowadzić do poważnych zdrowotnych konsekwencji. Dlatego też, wykorzystując moje wieloletnie dosiadczenie w zawodzie lekarza wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Przyjmuję pacjentów w moich gabin...

Doktor Nowowiejska jest osobą godną zaufania, poświęciła mi dużo czasu i dobrze wytłumaczyła na czym polegał mój problem. Zdecydowanie najbardziej uprzejmy lekarz, u którego byłam. Ode mnie 5/5!

Doktor Nowowiejska jest osobą godną zaufania, poświęciła mi dużo czasu i dobrze wytłumaczyła na czym polegał mój problem. Zdecydowanie najbardziej uprzejmy lekarz, u którego byłam. Ode mnie 5/5!

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam! Przemiła i rzeczowa. Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na tak sympatycznego i profesjonalnego lekarza. Zawsze przeprowadza dokładny wywiad i badanie. Całość wizyty trwa tyle ile powinna, pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta. Tacy właśnie powinni być wszyscy lekarze!

Bardzo profesjonalna i miła Diabetolog. Już na pierwszej wizycie czułem, że mam do czynienia z profesjonalistką. Pani dr Nowowiejska pomogła mi w mojej chorobie, wcześniej nie dbałem o siebie za bardzo, a dzięki jej pomocy w wsparciu straciłem na wadze i wyrównałem cukru. Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim osobom z cukrzycą!

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest bardzo dobrym i kompetentnym diabetologem z wieloletnim doświadczeniem. Potrafi bardzo dobrze zająć się każdym pacjentem. Zdecydowanie polecam!

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo taktowny i uprzejmy sposób. Podsumowując - profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każdego pacjenta. Lekarz na szóstkę !

Wciąż poszukujesz "Internista Dąbrowa Górnicza"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza