lekarz Bożena Ojrzyńska

Psychiatra

Pani doktor nie pozwoliła mi wyjaśnić sprawy. Zaczęła mnie posądzać, że zamierzam leczyć się w dwóch miejscach jednocześnie, co absolutnie nie było moim zamiarem. Po sposobie w jaki się do mnie odniosła zrezygnowałam z dalszej rozmowy i wyszłam. Brak możliwości przedstawienia sprawy. Pani doktor najwyraźniej chyba sądziła, że wszystko wie bez wywiadu ze mną. Absolutnie nie polecam

polecam mężowi bardzo pomogła mimo że pierwszy raz poszedł na siłę

polecam mężowi bardzo pomogła mimo że pierwszy raz poszedł na siłę

trudno mi ocenić kompetencje tej osoby.. spóźniłam się 7 minut na wizytę..wyprosiła mnie z gabinetu, mimo, iż nie była zajęta innym pacjentem, gdyż "mój czas" jeszcze nie minął.. ale cóż, ja byłam w publicznej przychodni :/ za darmo

Trafiłam do doktor w strasznym stanie psychicznym.Lekarz wzbudza zaufanie, jest nastawiona bardzo pozytywnie do pacjenta, poświeca dużo czasu na rozmowę, nie czułam się jak intruz.Łagodny charakter P.doktor pozwala się otworzyć i poczuc się bezpiecznie.

Jest to lekarz, który swoją serdecznoscią wzbudza zaufanie pacjenta

Jest to lekarz, który swoją serdecznoscią wzbudza zaufanie pacjenta