lekarz Bożena Olszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Lekarz nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Poszłam na wizytę z decyzją o inseminacji (inseminacja była polecana przez dwóch innych lekarzy), wcześniej miałam zrobione już wszystkie badania łącznie z HSG. Lekarka stwierdziła, że plemniki są za słabe i nie podejmie się robienia zapłodnienia, za to zbadała mnie (nie po to poszłam, bo jestem badana regularnie) i badając moje piersi dorzuciła gratis komentarz, że przynajmniej to jest dobre (piersi bez oporów) i na koniec dała namiary na klinikę leczenia niepłodności z kolejną gratis poradą, aby nie leczyć się u olsztyńskich lekarzy, tu chyba miała na myśli siebie. Nie wiem dlaczego wzięła za wizytę pieniądze, bo nie poszłam na badanie, ale po to, żeby zrobiła mi inseminację lub do niej przygotowała, a nie otrzymałam tego po co poszłam. Jeśli lekarka boi się wziąć odpowiedzialności za leczenie to dlaczego wzięła pieniądze "bez oporów" za to, że powiedziała to co już wiedziałam i miałam przećwiczone z innymi lekarzami.

Świetna babka. Na pierwszy rzut oka niezbyt miła (takie przynajmniej miałam wrażenie), ale kompetencje i wiedza tej pani wygrały więc kontynuowałam wizyty u niej. Zna się na rzeczy, wszystko dokładnie omówi, wytłumaczy, zapisze żeby z głowy nie wyleciało. Zanim do niej trafiłam chodziłam od lekarza do lekarza i każdy z nich tylko zapisywał lekarstwa które nic nie pomagały a co najgorsze tak do końca chyba mnie nie chcieli słuchać tylko na odczepne zapisywali te leki. Tu natomiast były lekarstwa oczywiście, ale były też badania sprawdzające i interesowała się całym przebiegiem choroby. Wyleczyła mnie z męczącej przez dwa lata choroby i od tamtej pory jestem jej wierna. Czasami trzeba sobie poczekać trochę w poczekalni na swoją wizytę (jak byłam w ciąży to każda moja wizyta była opóźniona o ok. 45 minut), ale jest świeża prasa zawsze więc da się przeżyć. Polecam ( a może nie polecam, bo będzie miała więcej pacjentów i trudniej będzie się zapisać na wizytę he he)

Bardzo sympatyczna, doświadczona lekarka. Badanie wykonywała bardzo delikatnie. Polecam.

Najlepszy ginekolog na świecie,kobieta której się chce leczyć, ma świetne podejście i rozmawia się z nią naprawdę po partnersku. Jedyny lekarz jak do tej pory który patrzy kompleksowo, nie zamyka się tylko na sprawy ginekologiczne, ale zwraca uwagę też na inne problemy. wizyta trwała chyba z godzinę!, wszystko wytłumaczone, badania bezbolesne. zaufanie na 100%.

Pani doktor bardo uprzejma, poświeca duzo czasu rozmowie i wyjaśnienieniom

Pani doktor bardo uprzejma, poświeca duzo czasu rozmowie i wyjaśnienieniom

Serdecznie polecam P.G.Olszewską. Bardzo profesjonalny i przemiły lekarz! Jestem wręcz zachwycona :)

Fachowa, ciepła , życzliwa. Cieszę się że trafiłam do tej Pani. Szybko podejmuje decyzje o leczeniu nie marnuje czasu. Jestem zadowolona po raz drugi z wizyty u Pani doktor.

Świetny fachowiec i człowiek. Jest moim lekarzem od lat i nie zamierzam narazie szukac innego. Polecam jak najbardziej

doktor olszewska zna się bardzo dobrze na niepłodnosci polecam

doktor olszewska zna się bardzo dobrze na niepłodnosci polecam

Polecam Ta Pani jest kontekta i kcchana.

Polecam Ta Pani jest kontekta i kcchana.