dr Bożena Petri

1,8
1,7
1,5

Niekompetentna i arogancka kobieta. Nie empatyczna. Twierdzi że dziekco nie powinno płakać u lekarza i obwinia o to rodzica. Jest niemiła i prawi komentarze na temat rodziców. Nie polecam nikomu.

Nie polecam nikomu.

Bardzo nie mila lekarka. Gdybym wczesniej wiedziala, ze taki lekarz bedzie badal moje dziecko, napewno bym nie poszla. Lekarka bardzo niesympatyczna juz od momentu przekroczenia progu gabinetu, zle nastawiona do dziecka. Niespelna 2letnie dziecko, w trakcie badania zaczelo plakac, uslyszalam ze to niemozliwe jest ze tak sie prawie 2latek zachowuje, pierwszy raz widzi takie zachowanie. Po czym dodala, ze pierwszy raz spotyka sie z dzieckiem ktore kopie lekarza i matke... co nie mialo miejsca. Ogolnie w trakcie wizyty padly jeszcze rozne slowa i zarzuty co do dziecka. Na pytania odnosnie wyniku, uslyszalam tylko ze do kontroli za 2lata bo dziecko bardzo niespokojnie, poza tym nic, zadnej informacji. Polecam ominac Pania doktor. Jestem bardzo zawiedzona.

Totalna masakra a nie lekarz!!! Nieuprzejma, z pretensjami po co przyszliśmy na badanie USG serca dziecko z zespołem Downa, zero objesnienia co się dzieje z dzieckiem, jakiejkolwiek porady, wszystko z grymasem naburmuszonej starej zmęczonej praca z dziećmi okropnej i wrednej kobiety, nie powinna w ogóle już pracować jako lekarz. Współczuję wszystkim którzy trafia właśnie do tej osoby. Nieempatycznej i mega odpychającej, nigdy więcej.. Jest mi bardzo przykro po wizycie, do tej pory jestem w szoku jak ktoś taki ma pracę i przyjmuje zwłaszcza dzieci. Szok....

Lekarz nieprzyjemny zarówno dla rodzica jak i małego pacjenta. Podczas usg zaczęła krzyczeć na moje dziecko, że jego nie ma prawa nic boleć (za mocy nacisk głowicą usg) ani gilgotać (rzecz naturalna ?), że tacy rodzice nastawiają dzieci źle na badanie i pozwalała sobie na wiele innych uwag wobec mojego dziecka. Sytuacja i zachowanie lekarza nie do przyjęcia. Po moim grzecznym ale stanowczym sprzeciwie na takie zachowanie, pani doktor zaczęła atakować mnie, żeby w końcu wykrzyczeć, że ona ma opóźnienie bo sprzęt jej nie działa - jakby to była moja wina. Co do kompetencji jako lekarza trudno mi sie wypowiedzieć, nie jestem lekarzem. Zachowanie pani doktor nie do przyjęcia, nigdy więcej nie pojawię sie u niej w gabinecie ze swoim dzieckiem. Wizyta była w szpitalu w Zdrojach w Szczecinie w poradni kardiologicznej dla dzieci.

Do dziś nasz lekarz rodzinny,ale miarka się przebrała...Mimo,iż do tej pory mialam do niej zaufanie jako lekarza,serdecznie odradzam spotkania z tą panią...Czytałam opinie przed złożeniem deklaracji,ale pomyślałam,że pewnie są wyolbrzymione.Dziś zgadzam się z każdą negatywną! Jest wielu lekarzy mających zwyczjnie szacunek do drugiego człowieka...

Jest wielu lekarzy mających zwyczjnie szacunek do drugiego człowieka...

Niemiła, zero szacunku dla rodziców. Strach się odezwać, bo do wszystkiego ma komentarz. Nie polecam.

Ta pani powinna zostać odsunięta od pracy z dziećmi. Mojego synka potraktowała jak manekina. Twardych kompetencji nie oceniam, bo nie jestem lekarzem. Kompetencje miekkie - dramat... a moze to wypalenie zawodowe, w kazdym razie - nie polecam.

Okropna kobieta, nie wiem jak tak podły człowiek może być lekarzem , jeszcze dziecięcym. Wyrachowana , stara baba, wypalona zawodowo.Człowieka ma za nic. Spotkałam wielu lekarzy, którzy nie pajają sympatią, ale ta osoba przechodzi ludzkie pojęcie. Może i jest dobrym fachowcem w swej dziedzinie, ale trzeba tez być człowiekiem i traktować innych też jak człowieka , a nie jak zło konieczne.Nie polecam, a Pani życzę takiego traktowanie jak P. traktuje.

Pani dr n med(skąd ten tytuł przed nazwiskiem?) jest osobą wielce nieuprzejma, traktujaca pacjentow przedmiotowo, nie potrafi rozmawiać z pacjentami( tylko z dziecmi nawiazuje jako taki kontakt, pewnie tylko dlatego, ze jeszcze jej nie rozumieja).Nie potrafi wytlumaczyc zasad postepowania z dzieckiem. Nie do końca wie co ma zrobić z danym przypadkiem klinicznym, przy tym zapomina co ma powiedziec. Jej rady oraz ocenianie innych sa na najnizszym poziomie.Nigdy i nikomu nie polecil bym tej lekarki.

OKROPNA KOBIETA! Do dziecka zwraca się "PITU PITU", ale z rodzicami już tak miło nie rozmawia! Wypisuje dziecko. Nigdy więcej! Jest nieuprzejma, tłumaczenia są tak sformułowane, że wywołują we mnie lęk o dziecko, a ono ma dopiero 4 miesiące. Pierwszy raz w życiu, w pełni świadoma tego, co piszę stwierdzam z przykrością, że nienawidzę tej lekarki. Już gorzej trafić nie mogłam.