lekarz Bożena Racławska

Dermatolog

Uważna, delikatna, empatyczna lekarka. Docieka przyczyn objawów chorobowych. Nieskora do pochopnego leczenia objawowego. Wnikliwa i dokładnie analizująca i rozważająca wyniki przeprowadzonych badań. Jestem zadowolona z przebiegu terapii i opieki dermatologicznej, doceniam wysoka umiejętność 'wsłuchania się' w pacjenta. Tak doświadczenie jak i rozległa wiedza, znajomość nowych trendów w dermatologii jest Jej mocną stroną. Posiada niespotykaną, a wyważoną cierpliwość w stawianiu trafnej diagnozy i w stosunku do umęczonego przypadłością pacjenta. Nie wydaje pochopnych opinii, informuje o kolejnych krokach tak dochodzenia do diagnozy, jak i leczenia. Tylko Jej dziękować, co czynię.

Do Dr Racławskiej trafiłam z polecenia. Wykonałam zabieg botoksem. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Bez bóli i bez pośpiechu. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą i cierpliwą. Polecam.

Najlepszy dermatolog we Wrocławiu!!! Świetny lekarz, miły człowiek. Do tego atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolona!!!