lekarz Bożena Radko

Okulista

3,6

Byłam ostatnio u pani Radko i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Co prawda pani doktor przyjmuje prywatnie, ale myślę że warto poświęcić trochę pieniędzy za takie podejście i skuteczność lekarza tym bardziej że nie musiałam długo czekać na wizytę. Moi znajomi również byli zadowoleni z usług pani doktor i to właśnie oni mi ją polecili - warto było im zaufać :)

Jak najbardziej polecam panią doktor Radko. Zupełnie nie zgadzam sie z poprzednim komentarzem, to jakieś kompletne bzdury. Pani Bożena jest kompetentnym, wyrozumiałym, cierpliwym specjalistą.

Dr Radko badala mi wzrok pod katem doboru okularow i niestety zapisala, ze mam ta sama wade przy obu oczach, co niestety nie jest prawda i co potwierdzila inna Pania doktor. Mimo iz P. Radko jest mila, to w tak nieskomplikowanej czynnosci oczekiwalam bardziej trafnej diagnozy, tym bardziej, ze poszlam prywatnie. Nie polecam.

Jest bardzo cierpliwa, dokładna, ma życzliwe podejście do pacjenta. Polecilam ją znajomym i są zadowoleni z jej usług.

Lekarka antypatyczna i bardzo niedelikatna, a wręcz nawet brutalna, zupełnie nie nawiązuje kontaktu z pacjentem. Gabinet pełen środków homeopatycznych. Osoby nie znające tematu homeopatii, ostrzegam że nie leczy ona ludzi metodami medycznymi ale okultystycznymi.

Wciąż poszukujesz "Okulista Cieszyn"?

Korfantego 30

MAVIT