lekarz Bożena Wereszczyńska

Opinie pozytywne widze ze sprzed kilku lat . Kobieta okropna. Nie przyjęła chorego dziecka ,mowila takim tonem ze dziecko uciekło wystraszone w kąt. Nie polecam.

Opinie pozytywne widze ze sprzed kilku lat .

Wspaniała lekarz, miła, kompetentna, zawsze służy pomocą, bardzo dobre podejście do dziecka - godna polecenia.

Pani Wereszczyńska jest super ! Jestem u niej już 25 lat !! :) Nie widzę innego lekarza - zna mnie od podszewki a raczej od pieluch. Antybiotyk to ostateczność, prawdziwe i szczere zainteresowanie, świetne podejście, idealna komunikacja, zawsze uśmiechnięta. Dziś zapisuje do Pani doktor moją córeczkę i jestem przekonany, że wybrałem najlepiej.

Zgadzam sie z przedmowcami. Pani doktor jest naprawdę miła i sympatyczna, ma podejście do dzieci. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.

Doktor Wereszczyńska była moim pediatrą, teraz jest pediatrą mojej córki. Ma wspaniałe podejście do dzieci, jest cierpliwa, uśmiechnięta, czym zdobywa sympatię mojego dziecka. Jest kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, szczegółowo odpowiada na zadawane pytania, również te dotyczące rozwoju czy żywienia. Wspaniała lekarka!

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Pani Wereszczyńska to przemiła i zawsze wesoła osoba, mająca doskonałe podejście do dzieci Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. Jestem bardzo zadowolony z jej opieki nad moimi dziećmi.