lek. dent. Bożena Wójcik-Kozak

Bałam się wizyty u stomatologa dopóki nie trafiłam na Panią doktor. Jest bardzo delikatna, miła, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam!

Serdecznie polecam panią Doktor. Szukałam w internecie dobrego stomatologa. Umówiłam się do pani dr Kozak i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Niezykle sympatyczna, miła, fachowa, rzetelna, skrupulatna. Aż miło korzystać z takiej fachowej pomocy. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Bardzo polecam. Leczenie nie sprawia bólu - Pani Doktor jest bardzo delikatna. W swoim ogromnym doświadczeniu ze stomatologami mogę spokojnie powiedzieć, że Pani Doktor przyćmiła wszystkich ;)Cieszę się że są jeszcze ludzie którzy tak rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Warto się wybrać ;))

Rewelacja. Pani doktor podchodzi do sprawy zawsze bardzo dobrze i co najważniejsze uczciwie. Nie ważne, że korzystałem z usług na podstawie grouponu i tak zostałem potraktowany w 100% uczciwie. Byłem tym zaskoczony bo miałem złe doświadczenia z kuponami. A przy tym jakość leczenia jest na prawdę rewlacyjna!

Z genetycznym fatum ciążącym nad moim uzębieniem, proszę mi wierzyć, że trudno o lepszego stomatologa. Chce oznajmic,iż na przestrzeni 10lat, stworzyłem wlasny ranking, w którym pani dr Kozak prowadzi w zoltej koszulce lidera. Nie potrafię ocenić co ma wieksze znaczenie przy ocenie stomatologa - delikatnosc, kompetencje czy tez kontakt z pacjentem /kwestia indywidualna/ natomiast u pani dr czuje sie najlepiej. Być moze to kwestia ogolnego wrazenia gabinetu oraz ladnej aparycji pani doktor, bo tego rowniez nie mozna jej odmowic. pozdr.

natomiast u pani dr czuje sie najlepiej.
pozdr.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lublin"?

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog