lekarz Bożena Wołoszyn-Boczkowska

Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie. Bardzo dobry kontakt, wszystko wyjaśniła co dolega mojemu dziecku. Byłam zadowolona z wizyty. Polecam.

ciężka sprawa, niby wszystko ok, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjenta, wszystko tłumaczy a dwa lata temu upierała się że moja córka ne ma chorych zatok(leczona była na wszystko tylko nie zatoki), gdy wyprosiłam skierowanie na przeswietlenie okazało się że miała zaatakowane już nie tylko zatoki ale uszy i oczy. Laryngolog leczył ja 2 miesiące. Teraz byłam z 10-miesięcznym synkiem i znowu coś jest nie tak. Leczony na kaszel krtaniowy oprócz tego potworny katar-osłuchowo czysty, najpierw inchalacje pózniej zastrzyki. Poszłam na konsultacje do innego pediatry i usłyszał szmery w oskrzelach. Także nie wiem jak mógł być osłuchowo czysty skoro po tyg zastrzyków coś było słychać to co było wcześniej?? Narazie sie leczymy. 2 pomyłki w ciągu 8 lat, niby nie dużo ale chodzi o zdrowie dziecka. Z drógiej strony jesteśmy tylko ludzmi, lekarz też może sie pomylić. Ciężko określić

Po przeczytaniu wczesniejszych opini myslalam ze te pochwaly sa na wyrost ale na szczescie sie mylilam. Rewelacyjna Pani dr ! Profesjonalnie, rzeczowo podeszla do mojego dziecka. Jestem mile zaskoczona gdyz poswiecila duzo swojego czasu i odpowiedziala na kazde pytanie mlodych rodzicow. Goraco polecam

wielka wiedza, doświadczenie, bezustanne dokształcanie się, olbrzymia pasja w pracy podyktowana , myslę, prawdziwym powołaniem lekarskim i co Najważniejsze - odwaga w podejmowaniu decyzji co do sposobu leczenia - 12 lat prowadzi moje dziecko, nigdy się nie pomyliła, celowo napisałam "prowadzi dziecko", bo od urodzenia tak perfekcyjnie to robi dbając nie tylko o leczenie ale przede wszystkim o właściwe chowanie dziecka, że moja córka właściwie nigdy poważnie nie chorowała - dla mnie jest absolutną wyrocznią w sprawach medycznych i tak jak to wiele osób pisało - mogę się z ńia konsultować, w tym też i telefonicznie właściwie 24 godziny na dobę - leczyć dzieci to jest jej pasja a to czego nie znosi to właśnie głupota złych lekarzy robiąca krzywdę dzieciom, czasem aż boję się, żeby te emocje nie zrobiły jej samej krzywdy - polecam każdemu - ten człowiek kocha swoją pracę, bo kocha dzieciaki a wiedzę i mądrość ( bo to nie to samo) ma przeogromną.

polecam tego lekarza jestnajlepszy w chełmie;]

polecam tego lekarza jestnajlepszy w chełmie;]

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Polecam.