lekarz Bożena Wróbel

lekarz kompetentny,warty polecenia.Polecam

lekarz kompetentny,warty polecenia.Polecam

Uwaga na tego lekarza! Jak ona bada to boli wszystko jest okropnie nieczula i badanie bardzo boli.Nie zna sie na ciazy.Mialam zagrozona a ona stwierdzila,ze jest wszysto w porzadku.Obliczyla mi kompletnie zlt termin porodu jak poszlam do innego specjalisty to uznal,zeby wyliczyc taki termin to raczej nie mozna byc ginegologiem. Ma stary sprzet nawet nie ma drukarki do USG.Nie mowie juz o wykryciu jakies wady u dziecka.Sa inni lepsi doktorzy ktorzy maja super sprzet wiec nie dajcie sie jej skusic bo u niej nie dowiecie sie nic gdyby cos zagrazalo dziecku. Nie umie doradzic i ciagle rpzepisuje jakies tabletki ktorych zabraniaja inni lekrze.

Miła, kompetentna, można czuć się przy niej zaopiekowaną. Polecam!

Miła, kompetentna, można czuć się przy niej zaopiekowaną. Polecam!

Ginekolog warty polecenia, a położenie przychodni obok Akademii Techniczno - Humanistycznej jest duża dogodnością dla studentek. Możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.