lekarz Bożena Wyskwar-Zaborek

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentowi. Z dużym zaangażowaniem i łatwością wyjaśnia "zawiłości" medyczne. Posiada wysokie kompetencje i wiedzę. W dodatku jest osobą uprzejmą, życzliwą i sympatyczną.

Ogromna specjalistka, na wizycie czuć, że zależy jej na pacjencie, świetnie dobiera leczenie, ogromnie polecam!

Lekarz bardzo dobrze wyspecjalizowany. Zawsze udzieli informacji jakich powinienem otrzymać od lekarza. Lekarz bardzo dokładnie bada i jest najlepszy w mieście . Doktorów bardzo dokładnie sprawdza zawsze choroby pod kontem skierowań. Nie ma żadnych problemów z otrzymaniem skierowania do poradnik. Lekarz bardzo dobrze wysłuchuje i nie narzuca żadnych swoich sugestii tylko z pacjentem poszukuje najlepszego rozwiązania.

Najlepszy lekarz z jakim mialam doczynienia. Zawsze pomoze. Jej metody leczenia sa trafione i ufam jej w 100%

Nie polecam. Nie dochowuje tajemnicy lekarskiej. Doniosła na mnie do mojego pracodawcy. Ciekawe co dostanie w zamian?

Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Choroby i sposób leczenia tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Potrafi je szybko rozbawić i odwrócić uwagę od badania. Słucha z uwagą i odpowiada na każde pytanie. Najlepszy lekarz rodzinny jakiego można mieć. Z całego serca polecam

Pani doktor to najlepszy lekarz do jakiego chodziłam z synem ( miał astmę wiec bywaliśmy bardzo często), miła kompetentna, już nigdy wiecej nie trafiłam na takiego lekarza. Niestety musiałam sie przeprowadzić do Warszawy i zostawić naszą Pana doktor- jednak do tej pory ( a to juz 5 lat) nie znalazłam choćby odrobinę tak dobrego lekarza. - mama Jasia.

- mama Jasia.

Pani Doktor to cudowna osoba. Zawsze uśmiechnięta i podchodzi z sercem. Zagaduje dzieciaczki (dorosłych też). W gabinecie u niej człowiek czuje się od razu lepiej. Wszystko szczegółowo tłumaczy, rozpisuje na karteczkach z najdrobniejszymi szczegółami. Cudowna kobieta i świetny lekarz :)

Osoba miła, kontaktowa, bardzo życzliwa. Jako lekarz, kompetentna, posiada wiedzę na wysokim poziomie, zawsze "na bieżąco" z najnowszymi informacjami z dziedziny medycyny i farmakologii. Niezwykle dobry kontakt z małymi pacjentami - tymi starszymi też. Oby więcej taki lekarzy było. Sprawiają że ten zawód odzyskuje należny mu szacunek.

Fantastyczny, oddany lekarz. Moja córka ją uwielbia. Nie mogliśmy lepiej trafić!