lekarz Bożena Wyskwar-Zaborek

Pediatra

Najlepszy lekarz z jakim mialam doczynienia. Zawsze pomoze. Jej metody leczenia sa trafione i ufam jej w 100%

Nie polecam. Nie dochowuje tajemnicy lekarskiej. Doniosła na mnie do mojego pracodawcy. Ciekawe co dostanie w zamian?

Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Choroby i sposób leczenia tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Potrafi je szybko rozbawić i odwrócić uwagę od badania. Słucha z uwagą i odpowiada na każde pytanie. Najlepszy lekarz rodzinny jakiego można mieć. Z całego serca polecam

Pani doktor to najlepszy lekarz do jakiego chodziłam z synem ( miał astmę wiec bywaliśmy bardzo często), miła kompetentna, już nigdy wiecej nie trafiłam na takiego lekarza. Niestety musiałam sie przeprowadzić do Warszawy i zostawić naszą Pana doktor- jednak do tej pory ( a to juz 5 lat) nie znalazłam choćby odrobinę tak dobrego lekarza. - mama Jasia.

- mama Jasia.

Pani Doktor to cudowna osoba. Zawsze uśmiechnięta i podchodzi z sercem. Zagaduje dzieciaczki (dorosłych też). W gabinecie u niej człowiek czuje się od razu lepiej. Wszystko szczegółowo tłumaczy, rozpisuje na karteczkach z najdrobniejszymi szczegółami. Cudowna kobieta i świetny lekarz :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lublin"?

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin