prof. dr hab. n. med. Bożena Zdrodowska-Stefanow

Dermatolog

Czytam niektóre opinie i zastanawiam się czy ja od lat chodzę do kogoś innego ??? Korzystam z pomocy Pani Profesor od około 20 lat i nigdy !!! powtarzam NIGDY !!! mnie nie zawiodła, nigdy nie była nie miła i zawsze jest rzeczowa. Pomaga od lat mi mojej córce, znajomym itd. i każdy jest mega zadowolony. To najlepszy lekarz jakiego w moim 40 letnim życiu poznałam, a trochę ich "przerobiłam" szczególnie w kierunku dermatologii. \polecam gorąco.

Miałam kłopoty z włosami.Odwiedziłam wielu dermatologów.Nikt nie był w stanie pomóc, oprócz Pani Profesor. Zastosowała skuteczne leczenie .Odpowiadała na każde pytanie.Zlecała badania, dopiero potem przepisywała leki, a nie jak inni w ciemno.Gorąco polecam

Pani doktor bardzo nieuprzejma. Nie słucha. Poleca witaminy konkretnej firmy, nie chce słuchać,że podobne używam. Lekceważy moje zaniepokojenie. Jest opryskliwa,gdy mówię jej, że nie jestem usatysfakcjonowana z wizyty. Poleca klotrimazol- krem, chociaż mówiłam jej , że go stosuję od dawna. Czuję sie zlekceważona i nie jestem pewna jej wskazówek. Nie polecam nikomu .

Leczyłam się u Pani doktor na trądzik. Nie polecam. Chyba, że ktoś chce po raz kolejny dostać receptę na antybiotyk, który polepszy sytuację na chwilę, a po odstawieniu sprawi, że skóra wygląda gorzej niż przed braniem. Ale to samo można uzyskać od lekarza na nfz, nie trzeba płacić 100-80 zł za wizytę.

Zdecydowanie odradzam! Moj siedmiomiesieczny synek ma silne zmiany skorne. Uznalam, ze pani Profesor nam pomoze. Na wizycie w prywatnej przychodni, gdzie placi sie grube pieniadze, pani Profesor pojawila sie z 40 minutowym opoznieniem! Jezeli ktos czekal z paromiesiecznym dzieckiem 40 minut na lekarza, to wie, ze jest to meczace dla malucha. Nie uslyszelismy nawet zwyklego "przepraszam za spoznienie". Wizyta trwala 5 minut! Pani profesor bardzo sie spieszyla, pobierznie obejrzala zmiany skorne, a przed badaniem nie umyla rak! Nie wysluchala nawet tego na jakie choroby cierpi moje dziecko, jakie leki przyjmuje. ...

Zdecydowanie odradzam!
Moj siedmiomiesieczny synek ma silne zmiany skorne. Uznalam, ze pani Profesor nam pomoze. Na wizycie w prywatnej przychodni, gdzie placi sie grube pieniadze, pani Profesor pojawila sie z 40 minutowym opoznieniem! Jezeli ktos czekal z paromiesiecznym dzieckiem 40 minut na lekarza, to wie, ze jest to meczace dla malucha. Nie uslyszelismy nawet zwyklego "przepraszam za spoznienie". Wizyta trwala 5 minut! Pani profesor bardzo sie spieszyla, pobierznie obejrzala zmiany skorne, a przed badaniem nie umyla rak! Nie wysluchala nawet tego na jakie choroby cierpi moje dziecko, jakie leki przyjmuje. Nawet kart informacyjnych, wypisow ze szpitala nie przeczytala, ba nawet ich nie zobaczyla! W tym pospiechu wypisala recepty na kilka lekow, nie wytlumaczyla co synkowi dolega. Musialam dopytywac o wszystko: co mu dolega, ile czasu nalezy stosowac kazdy z lekow, czy na kontrole mamy przyjsc, itp. itd. Wyszlam z wizyty rozczarowana i z poczuciem, ze zostalismy przyjeci "na odwal". Zdecydowanie NIE polecam tej pani dermatolog!

Moim zdaniem nie ma lepszego dermatologa w Białymstoku. Wyjątkowo kompetentna.

Moim zdaniem nie ma lepszego dermatologa w Białymstoku. Wyjątkowo kompetentna.

Pani doktor pomogła mi już kilka razy. Ma obszerną wiedzę,celnie dobiera leki. Raz mi się zdarzyło, że maść nie działała, to za ponowną wizytę nie musiałam płacić. Jeżeli ktoś ma "beznadziejny problem" i był już u wielu lekarzy to radzę się udać do niej :)

gorąco polecam, kobieta zna się na rzeczy

gorąco polecam, kobieta zna się na rzeczy

BArdzo szybko i efektownie leczy. Jest osobą bardzo uprzejmą szybko stosuje metody działania. Dokładnie bada zmiany skórne.