dr n. med. Bronisław Górski

3,9
3,9

Wioletta

22.10.2016

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Uprzejmy, rzetelny w wykonywaniu swojej pracy. Zabieg chorej nogi został przeprowadzony pomyślnie, bezboleśnie, miła rodzinna atmosfera minimalizowała obawy i stres związany z operacją. Jestem zadowolona z efektów działalności, wykonanej przez dr. Bronisława Górskiego. Polecam.

Wioletta

22.10.2016

W roku 2015 podczas wizyty zostałam skierowana na zabieg dwóch nóg, który odbył się w Żarach pod świetną opieką specjalisty. Z uzyskanych efektów jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam, lekarz bardzo uprzejmy i skuteczny w swojej pracy! M.Białas

ANNA

23.09.2016

Super doktor☺Godny polecenia ☺Bardzo dobry specjalista zna się na swojej pracy ,która wykonuje ,widać że robi to co lubi ,i to z dużą pasją i poświęceniem.Jeszcze raz serdecznie polecam.

Franciszka

09.04.2016

Pan doktor Górski jest bardzo dobrym lekarzem.Rzetelny,cierpliwy i uprzejmy.Długo chorowałam na zakrzepy,wybrałam kilkadziesiąt zastrzyków przeciwzakrzepowych.Pomagało na krótko.Odwiedziłam kilku lekarzy .Dopiero pan doktor Górski pomógł.Wykonał zabieg kriochirurgi.Usunął chorą żyłę.Sam zabieg trwał około 45 minut.Nie bolało.W maju minie rok.Czuję się dobrze.Gorąco polecam pana doktora Górskiego.Serdecznie dziękuję panie doktorze za pomoc .Wdzięczna pacjentka Franciszka G.

Anna

04.02.2016

Świetny specjalista. Uprzejmy, wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, dokładnie wytłumaczy i zawsze pomoże. Godny zaufania. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Żary"?

Zawiszy Czarnego 18/47

Janusz Stankiewicz