lekarz Bronisław Kopeć

Jest to najlepszy lekarz jakiego poznałam w swoim życiu!!!! A znam ich wielu!!!! Potrafi postawić trafną diagnozę w każdym przypadku i zastosować najlepsze metody pokonania choroby!! Jego diagnozy- w przeciwieństwie do innych lekarzy -są zawsze trafne. Oprócz szerokiej wiedzy, intuicji i doświadczenia posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, ogromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Poświęca maksymalnie dużo czasu pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy, przy tym wszystkim bardzo uczciwy i z dużym poczuciem humoru!! Uważam ,ze mam wielkie szczęście, że mogę- w razie jakichkolwiek niedyspozycji i chorób - leczyć u pana doktora moje dzieci!! Niech żyje jak najdłużej, bo jest ludziom bardzo potrzebny!!! To prawdziwy mistrz medycyny z powołania !!!! Ze świecą możemy szukać takich lekarzy i tak drugiego takiego nie znajdziemy!!!!

Miałem styczność z wieloma lekarzami, ale Pana Bronisława darzę największym zaufaniem. Jest bardzo profesjonalny, świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza. Zachęcam wszystkich!

Bardzo dobry, doświadczony lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad, wszystko szczegółowo wytłumaczył. Świetny kontakt z dziećmi.

Uratował mi życie.Nic więcej nie powiem

Uratował mi życie.Nic więcej nie powiem

Gorąco polecam Pana doktora, kilka lat temu raz na zawsze wyzwolił moją córkę (teraz 9-cio) letnią z ostrych infekcji górnych dróg oddechowych. Teraz to samo robi z moim synkiem (2,5 rocznym) To lekarz starej daty, wcześniej leczył również moją żonę gdy była dzieckiem teraz takiego ze świecą szukać.

Pan doktor Kopeć to lekarz z powołania, jakich jest niewielu w dzisiejszych czasach. To lekarz dysponujący ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz chęcią niesienia pomocy chorym.Polecam tego lekarza!!!