lekarz Bronisława Szlauer

Choroby zakaźne, Hepatolog

Z całego serca polecam Panią Doktor! Lekarz godny zaufania. Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjenta, dokładnie pyta o najdrobniejsze szczegóły. Prawdziwy lekarz z powołania! Polecam

Pani Ordynator bardzo dziękuję za pomoc i postawienie na nogi. Jest Pani Wielka ale to wszyscy wiemy. Dziękuję

O Pani Doktor mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Z całą pewnością jest wybitną specjalistką, do tego niezwykle uprzejma, poświęcająca pacjentowi mnóstwo czasu. Przywraca wiarę, że jednak nie tylko pieniądze liczą się w dzisiejszym świecie. Po różnych doświadczeniach ze służbą zdrowia szczególnie miło to skonstatować Potrafi wysłuchać pacjenta z życzliwością i ogromną empatią. Leczę się akurat nie z choroby zakaźnej. Do Pani Doktor poradził mi się zgłosić jeden ze znajomych lekarzy i mogę stwierdzić, że mam sporo szczęścia, że do Niej trafiłem . Pozytywnych opinii w rodzaju takich jakie tutaj można przeczytać byłoby z całą pewnością więcej gdyby ta strona internetowa było bardziej rozpowszechniona. Sam leczę się od ponad trzech lat, a dopiero dzisiaj się wypowiadam. Niemniej czynię to z wielką przyjemnością.

U Pani doktor byłam z wizytą w 2014 roku. Zaskoczyła mnie podejściem do mnie, spokojem, poświęconym czasem. Zaufałam jej w 100% i nie żałuję. Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

Jestem chora na boreliozę. Byłam już leczona u różnych lekarzy seriami antybiotyków przez 2 miesiące. Czułam się coraz gorzej. Czekałam na przyjęcie właśnie na oddział szpitalny do Pani doktor Szlauer i bardzo się opłacało. Jest bardzo sympatyczną i kompetentną lekarką . Pani doktor jest lekarzem z powołania , poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i każdego traktuje indywidualnie . Bardzo polecam !!! I dziękuję za tyle troski i fachowego podejścia do choroby :)

Uratowała mnie od Boleriozy, jak do niej idę na kontrole to aż łezka cieknie. Lekarz z powolania, stawiam ta Panią za wzór . Im więcej takich osób to będę spokojny o swiat

Uratowała moją mamę, pełne poświęcenie i oddanie się pacjentowi. Osoba pełna empatii i wielki profesjonalista. Świetny lekarz z powołania.

Dusza człowiek wybitny specjalista.Już trochę się nachodziłem po różnych specjalistach ale nigdy nie byłem traktowany i wysłuchany tak jak przez Panią Doktor Szlauer .

Czy można uzyskać kontakt z ową lekarką ? Jeśli ktoś ma to bardzo proszę o pomoc ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................

Pani doktor to bardzo ciepła, życzliwa osoba. Otwarta na problemy pacjenta. Godna polecenia. Dziękuję osobiście za czas poświęcony w szpitalu i poza nim w trakcie leczenia mojej boreliozy.